Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltak hullámvölgyek hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltak hullámvölgyek hosszú kapcsolataitokban?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt, és 23 évesek vagyunk... Nagyon nagyon szeretjük egymást, de előfordul, hogy megnézek más srácokat, szívesen ismerkedem.

Szerintetek ez gond? El se tudom képzelni, hogy továbbmenjek beszélgetéseknél, de vajon már ez is a kapcsolat elfáradását jelenti?


2014. júl. 16. 20:33
 1/3 Ramcsiii ***** válasza:

Mi a párommal 3 éve..és sajnos velem is előfordul ilyen..

Fogalmam sincs,de igen vannak hullámvölgyek..egyszer -kétszer jönnek problémák, máskor pedig nagyon jól megvagyunk,szeretjük egymást.

Csak mindig akkor próbálok odafigyelni mit hogyan teszek..és remélem azért ő nála nincs igy,nem szeretném hogy felfigyeljen másik lányra.

2014. júl. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én is ezt remélem :( Mert ezáltal attól is tartok, és magamról tudom, hogy ő kell, de az ő fejével nem tudok gondolkodni :(


Köszönöm a válaszod!

2014. júl. 16. 21:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Ugyan így voltam...valami miatt úgy éreztem,hogy ő kell csak,még is megettem, h ismerkedtem,beszélgettem, stb..hiába nem taliztam senkivel..nos betelt a srácnál a pohár,aztán kivágott..mert hogy, én ezt csináltam úgy gondolta,h nincs miért bízzon bennem,(mert előbb utóbb meg fogom csalni)és hogy én már tuti nem szeretem!!!...ÉS MOST JÖN A LÉNYEG=ÉN TÉNYLEG NEM AKARTAM SENKI MÁST CSAK ŐT, CSAK FEL AKARTAM A FIGYELMÉT KELTENI,HOGY LEHETNE A KAPCSOLATUNK MÉG JOBB!!!és érezze már,hogy másnak is kellenék nem csak neki...
2014. júl. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!