Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha kitörtem a barátság zónából és rosszul sült el?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam,akivel a második félévtől kezdve egyre jobban lettünk nagyon sokat beszélgettünk zenét hallgattunk közösen stb...nem rég megtudta,hogy mit érzek iránta és mondta,hogy nem akar elveszíteni mint barátot mert nagyon jóba vagyunk...szóval nem akar semmit :/ Félek attól,hogy nem lehetünk már ugyanolyan jó barátok,mert mondok neki pl egy durvább viccet és simán félreértelmezheti stb...meg a "kihalt beszélgetésektől"(szia szia mizu semmi szia stb...)Láttok reményt még a dologban?

2014. júl. 17. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nem akar elveszíteni mint barátot = nem tetszel neki
2014. júl. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nemtudom,hogy mikor írjak rá mikor beszéljek vele nehogy idegesítő legyek :(
2014. júl. 17. 21:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne gondolkodj ilyen dolgokon, mert az élet nem áll meg.
2014. júl. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Figyelj nekem ott volt példa,1-2 éve nagyon sokat dumáltam egy 16éves csajjal akkor voltam 23,nagyon jóba voltunk találkozgattunk stb,aztán kérdezgettem stb,és végülis kiderült hogy marhára nem jönnék be neki,de mikor volt a pasija akkor szó szerint mikor elvágják a vezetéket (mint a Mátrixban :D ),de mikor kidobták őt,vagy nem volt pasija egyből szia,dumcsizunk stb,meg hogy ő milyen rosszul van,mert szegény gyerek stb...Azóta persze megint van pasija,most lyugatták ki a kis csajt,és mindennap nála van (persze dugni),hidd el mióta megvan a palija kb 4hónapja,egy annyit nem mondott hogy élsz még te k.cs.g,vagy valami,szóval innentől kezdve nem is érdekel,másik esetnél konkrétan rákérdeztem mi lenne ha,mert nekem bejön stb,szeretem őt,válasz : "csak barátok lehetünk" ,és akkor kb facebook-on,meg időnként élőbe kiönti a lelkét,én hiába mondtam el a gondjaimat nem érdekli ,nem fogja fel,szóval női barát nincs higgyél nekem,vagy van női barát extrákkal,vagy maximum lemásolod tőle a házi feladatot óra előtt ennyire jó,poénból felvethetnéd neki hogy mi lenne ha mi ketten stb,a válaszából mindenre ráfogsz jönni.
2014. júl. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én ugyanebben a cipőben járok. Én sem tudom mit tegyek. Nekem az a tanácsom hogy hagyd a fenébe az egész dolgot. majd ha tetszel neki mélyen akkor rá fog jönni. Próbálj türelmes lenni vele. Kerüld a témával kapcsolatos dolgokat. Kezdeményez ő ha akar.
2014. júl. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!