Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Saavedro kérdése:

Flashelt PSP ajándékba? Bunkóság lenne?

Figyelt kérdés

Barátnőm egyeteme messze van, így el kell utaznia. Már vettem neki búcsúajándéknak egy gravírozott nyakláncot.


Viszont feltűnt, hogy a PSPmmel nagyon elvan. Ezt kb. 2 hónapja vettem használtan, de nagyon szép, újszerű állapotú most is. Flashelt, úgyhogy a játékok rá vannak rakva és amikor találkoztunk sokat játszott vele. Ezért gondoltam, hogy a fő ajándék mellé ezt is odaadom neki (tokostul - keménytokja van, szóval tudja utaztatni).


Szerintetek ez bunkóság? Vagy rontja a hangulatot, jobb ha csak a láncot adom neki? Úgy tervezem, hogy a láncot személyesen adom oda, a PSP-t meg az úton bontsa ki (és akkor már tud vele játszani). Szerintetek?


2014. júl. 17. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Túl drága az a PSP ne add neki lol
2014. júl. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát ezt bunkóságnak éppen nem nevezném. Szerintem tuti örülne neki ha ilyen jól elvan vele.
2014. júl. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem rossz ötlet. Add neki azt is, ha neked már nem kell.
2014. júl. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az olyan mint a tetrisz csak nagyobb úgyi? :)
2014. júl. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Egyébként tényleg drágább volt, mint a nyaklánc, pedig nem 2000 ftos bizsubridzsittes szrt vettem, ez meg kifejezetten kedvező áron volt, pedig 3000es széria.


Emiatt is gondolkodtam ezen, de még mindig jobb, mintha semmit nem adok mellé. Tetris sajna nincs rajta, de van angry birds, az hasonló kategória. Amúgy barátnőm utálja ezeket a kütyüket, de mégis tök jól el van velük.

2014. júl. 17. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!