Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tette ezt a barátom?

Figyelt kérdés

23/L, 24/F, mindketten egyetemisták, bár már egyetemen. Másfél éve együtt vagyunk, az összeköltözésen gondolkodunk. A barátom hihetetlenül intelligens és mellette qrvára jól is néz ki, magasság, karizom, mellizom, csuklyás, láb, fenék minden, és marha jó a szex vele. Emellett rettenten figyelmes, megértő. Főnyeremény. Én gyakran érzem kevésnek magam hozzá, bár mindig mondja, hogy külsőleg-belsőleg bejövök neki, és ha szórakozni megyünk, sokszor kapok ajánlatokat (amiket persze mind visszautasítok), de tény, hogy egy nagyon jó ember mellett néha nehéz emiatt meglenni. Viszont nagyon jól működünk. Tavaly októberben meghalt egy közös ismerősünk rákban, ezért mindketten önkénteskedni kezdtünk egy Alapítványnál, ajánlásokat gyűjtöttünk egy ifjúsági tagozatban, néha-néha bár már ritkábban ő gitároz én énekelek a vidéki kórházban, ahová valósi. Ha vannak problémáink, túl tudunk lépni rajtuk.

Viszont tegnap megtudtam, hogy amikor idén kint volt Erasmuson megcsalt egyszer. Teljesen össze vagyok törve, nem értek semmit, hogy ez hogy és miért történhetett. Még nem beszéltem vele, mert összeszorul a torkom, ha csak eszembe is jut. Miért? Miért?



2014. júl. 18. 09:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mégsem akkora főnyeremény...
2014. júl. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen...nem a mellizom meg a karizom számít. A hűség sokkal fontosabb. És mi van ha ezt megtudtad de van már másik 10 alkalom amit meg nem tudsz. Ezért nem minden a külső...
2014. júl. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
aha, és honnan tudtad meg? Valaki mondta? Mondani én is tudok bármit...
2014. júl. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Mert az embereknek egyáltalán nincsenek erkölcsi értékei. Elfolytják a lelkiismeretük hangját. Nem éreznek tiszteletet a társuk iránt.

Sajnálom ami történt... Egyébként biztos vagy benne?

2014. júl. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%

Van pár kérdésem az ügyben.

Jogos a többiek felvetése: honnan tudtad meg? (nem csak gonosz pletyka?) Ha már beszéltetek róla esetleg ő mit mond? Mi történt, miért tette?

Most mit érez? Megbánta,nem bánta meg, úgy érzi szüksége volt erre, vagy csak elgyengült? Mi a történet?

Te meg tudsz bocsájtani neki? Meg akarsz bocsájtani egyáltalán?

Biztosan csak egyszer? (ez is jogos kérdése a többieknek)

2014. júl. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Fõnyeremény a mellizom, LoL, gratulálok. :D
2014. júl. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Figyelj ez érthető kérdező,ez most nagyon erős lesz amit írok.

De EGY FÉRFITÓL sose várjál hűséget,mert mi arra vagyunk kódolva,hogy töb lánnyal is legyen kapcsolatunk.

Sajnos ez van,sőt a lányok is.


Az ember nem MONOGÁM kapcsolatokra van teremtve.

Ezt bizony meg kell értsd.

Mivel a pasid ráadásul sikeres,okos,kigyúrt nyilván ki fogja használni,miért ne tenné.

Attól még szeret,de a pasikban ,,ős vadászösztön" benne van,főleg ő aki megteheti,mert 10000000000-ból 1 pasi aki mindenben ott van.


Lépj túl ezen a szitun,ő egy alfahím,aki hatalmas pénzeket fog keresni és duzzadni fog az izmoktól,aki beül a Porschéba és megy csinálja.

2014. júl. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen amit az utolsó ír azzal szépen meg lehet magyarázni az akarat gyenge patkány hozzáállást. Ha én szeretek valakit azt nem csalom meg és kész, ez ilyen egyszerű. Basszus mi vagy te egy kib**szott állat? Nem tudsz magadnak parancsolni vagy mi bajod van?

Azt meg felejtsük már el, hogy valaki megcsal valakit, de attól még szereti. Ilyen nincs. Akit szeretek azt nem alázom rommá és nem bántom meg azzal, hogy megcsalom.

26f

2014. júl. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez baromság, amit az utolsó írt. "Nem monogám kapcsolatokra vagyunk teremtve"..hát könyörgöm azért vagyunk emberek és van jellemünk, hogy ne feküdjünk össze minden jött-ment alakkal aki megtetszik nekünk. Nem, ez egyszerűen jellem kérdése és kész, nem kell túlragozni.


Kérdező Te pedig ne keseredj el, beszéld meg a pároddal, mert ez így elég pletyka-szagú. Tudom, mert én is fiú vagyok és sem nézek ki éppen rosszul, sokszor próbáltak ilyennel alámtenni, mikor anno összejöttem a barátnőmmel, szimpla rosszindulatból és irigységből. Nyilván pont azok akikre nem is gondolnék.

Szóval nyugi és go megbeszélni, nagyonhiggadtan!

2014. júl. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Tegnap beszéltünk. Én már nem értek semmit.


Az egyik barátnőmmel együtt volt kinn Leuvenben, és ennek az ismerősömnek mondta ez az a lány, hogy mi történt. Az történt, hogy egymásba szerettek. Semmi alkohol, semmi buli, egyszerűen úgy érezték, hogy megtalálták egymást. Tegnap beszéltem a párommal. Nem szólt semmit sokáig, én meg csak sírtam. Aztán elmondta, hogy igen, ez történt. Elmesélte, hogy az első héten találkoztak kint és kezdtek el beszélgetni és a három hónap alatt végig küzdött ezzel, mert ott voltunk mi ketten, és tudta nagyon jól, hogy én is várom haza. Azt mondta, "mindent" megtett. Mas órákat vett fel vele, ha megtudta, hogy ugyanabba a buliba hívták őt is a finnek, nem ment el, naplót vezetett, hogy levezesse a feszültségét vele kapcsolatban, és állítólag a lány is ilyeneket csinált, mert ő is belé szeretett, de tudta, hogy vagyok én :'(. De én gyűlölöm őt!


Olyan szürreális volt ez a beszélgetés :S Éreztem rajta, hogy full őszinte, láttam rajta, hogy mindent elmond, de remegett a szám végig. Aztán a hazautazás előtt egy héttel elment a szállására és lefeküdtek. Ez utána még egyszer megtörtént, közvetlen mielőtt hazajöttek. Nem tagadta, hogy nem akarta elmondani, el akarta titkolni, mert nem akart velem ilyet tenni, mégis megtette. Nagyon sajnálja, mert még mindig szeret, és velem akar lenni. Ő is teljesne kész volt, de én hazaküldtem. Egyedül akartam maradni.


Nem tudom, mit gondoljak :S. Az a baj, hogy látom magam előtt, ahogy küzd, és látom, hogy őelőtte is lefutottak azok pl, amiket én is leírtam nektek magunkról. De a gondolat, hogy egy másik lányba is "beleszeretett"? Még ha már minden kapcsolatot meg is szakítottak is és sajnálja és minden, most nagyon utálom. Ilyen van? Történt már valakivel hasonló??

2014. júl. 20. 01:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!