Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tette ezt a barátom?

Figyelt kérdés

23/L, 24/F, mindketten egyetemisták, bár már egyetemen. Másfél éve együtt vagyunk, az összeköltözésen gondolkodunk. A barátom hihetetlenül intelligens és mellette qrvára jól is néz ki, magasság, karizom, mellizom, csuklyás, láb, fenék minden, és marha jó a szex vele. Emellett rettenten figyelmes, megértő. Főnyeremény. Én gyakran érzem kevésnek magam hozzá, bár mindig mondja, hogy külsőleg-belsőleg bejövök neki, és ha szórakozni megyünk, sokszor kapok ajánlatokat (amiket persze mind visszautasítok), de tény, hogy egy nagyon jó ember mellett néha nehéz emiatt meglenni. Viszont nagyon jól működünk. Tavaly októberben meghalt egy közös ismerősünk rákban, ezért mindketten önkénteskedni kezdtünk egy Alapítványnál, ajánlásokat gyűjtöttünk egy ifjúsági tagozatban, néha-néha bár már ritkábban ő gitároz én énekelek a vidéki kórházban, ahová valósi. Ha vannak problémáink, túl tudunk lépni rajtuk.

Viszont tegnap megtudtam, hogy amikor idén kint volt Erasmuson megcsalt egyszer. Teljesen össze vagyok törve, nem értek semmit, hogy ez hogy és miért történhetett. Még nem beszéltem vele, mert összeszorul a torkom, ha csak eszembe is jut. Miért? Miért?



2014. júl. 18. 09:58
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nos először is elismerésem, nagyon érettem intéztétek mindketten. Főleg te. A történet alapján úgy látom, hogy nem szeretett bele a másikba. Csak durván megvolt a kémia kettejük között, mint két mágnes. Voltam ilyen "mágneses" helyzetben, mi a lánnyal nagyjából 20 percig bírtuk egy légtérben aztán kétfelé "menekültünk". (családos nőről van szó) De úgy, hogy beültünk a kocsiba és kétfelé mentünk. Mi azóta sem láttuk egymást, és nincsen kétségem, hogy ha össze lettünk volna zárva, tehát többször találkoznunk kell idő kérdése nálunk is :D Ilyen előfordulhat.

Ez nagyon felkavaró élmény neki, de nem szerelem ez tuti.


A kérdés ennek fényében az, hogy te mit gondolsz. Olyan helyzetet kell megértened és elfogadnod amit nem tudsz most elképzelni mivel nem élted még át, így a dolgod nehezebb. Ezért nem azt tanácsolom, hogy próbáld meg, inkább arra fókuszálj, hogy meg tudod e neki ezt bocsájtani. Akarsz e egyáltalán.

Én személy szerint abban hiszek (méghozzá rendületlenül), hogy a párok azt nem tudják megoldani amit nem akarnak. :)

El kell döntened, hogy (látva a saját kűzdelmét is amiben alul maradt (ilyen esetben ha ennyire erős és tartós ez a kémia szerintem mind alul maradunk csak az döntene, hogy meddig birjuk cérnával. Nagyon jól érzem, hogy én is alul maradtam volna ha nem tudunk "menekülni")) ezt elfogadod e így.


A megcsalás és megcsalás között komoly különbségek vannak, ezt én bőven abba a kategóriába sorolom amikor bőven nem a szándékosságról van szó. Nem egy kiszabadult hím a barátnője nélkül aki végre csajozhat és kereste az alkalmat. Persze könnyű ítélkezni annak aki nem volt még ilyen kínos helyzetben. Rendkívül jól kezelitek az ügyet, egészen biztos vagyok benne, hogy ezt meg fogjátok tudni beszélni, pontosabban kibeszélni, és "kiadni" magatokból, aztán képesek lesztek ezt lezárni is, alkalmasak vagytok rá.

2014. júl. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!