Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Annyira rosszul érzem magam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira rosszul érzem magam, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon szerelmes voltam egy osztálytársamba. Ő persze csak szédített, de én mindig elhesegettem a gondolatot. Csak boldog akartam lenni vele, akár csak egy rövid ideig is. Utana mar enis elkezdtem tetszeni neki, de sosem jöttünk össze hivatalosan. Egy ideig még írt, de most már egy hónapja nem, és én minden nap csak sírtam emiatt. Még mindig gondolok rá, de most állítólag osszejövőben van egy csajjal. Én elutasítottam mindenkit, hátha megint ír. De most elhívott randizni egy srác, én meg igent mondtam, mert már nem akarok rá várni. Na, persze hogy folyton a másikra gondolok:( nem tudom mit csináljak, mert eléggé bűntudatom is van emiatt, és nagyon hiányzik a régi fiú...

15/l



2014. júl. 18. 14:30
 1/9 A kérdező kommentje:
Huh, bocsánat a szóismétlésekért és a hibákért:)
2014. júl. 18. 14:32
 2/9 anonim ***** válasza:
Feküdj le aludni...
2014. júl. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

ilyet tuti átéltünk már sokan, de én csak a magam nevében beszélek, nem működött, míg ki nem vered a fejedből a régit, nem fogod szeretni az újat..

Arról nem is beszélve, hogy vele mármint az újjal se tisztességes, ő ne legyen már szamár...

"Ha ló nincs, jó a szamár is!" -Ez elég szomorú ha igaz lenne, gondold magad a helyzetébe...

2014. júl. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Menny el a randira ,mert az majd segít elfelejteni.

És az hogy ha vársz rá és a másik fiún siránkozol az nem fog segíteni.És próbáld terelni a gondolataidat.

Ne legyen emiatt bűn tudatod! ;)

2014. júl. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
15 vagy, igaz? Mért kell sirni egy fiú miatt? Én ilyet még sose csináltam, pedig idösebb vagyok. Te is tudod, hogy felesleges, hiszen csak széditett. Tovább kell menni, vissza nem nézni!
2014. júl. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) tudom hogy szánalmas hogy egy fiú miatt borultam ki, és hogy most tényleg ez a legnagyobb problémám, de akkor is..
2014. júl. 18. 14:46
 7/9 anonim ***** válasza:

én és a randi 15 évesen...

egyébként az idő mindenképpen enyhít ezen


27f

2014. júl. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Hány éves az a fiú?
2014. júl. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az előő 15, a mostani most lett 16
2014. júl. 19. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!