Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyembe?

Figyelt kérdés

Van egy fiú 27 éves ő nem dolgozok(soha nem is dolgozott) semmit nem csinál.

Egyszer megkísérelt egy öngyilkosságot elméletileg miattam,mert nem tudtam vissza írni neki facebookon.

Most együtt élünk de veszekedéssel csak,és fenyegetőzik,hogy ha elhagyom felakassza magát.Tegnap összevesztünk,és kihívták ránk a rendőröket,a barátom amnéziás nem nagyon emlékszik dolgokra,elvitték a mentősök kivizsgálásra.Sajna bent tartották pszichiátrián,meddig várható,hogy bent tartják?

Mit tegyek mennyek vissza a közös lakásunkba? Én most jöttem rá,hogy mennyire is szeretem.Kérlek titeket,hogy normális válaszokat írjatok.



2014. júl. 19. 03:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ha tényleg fontos neked, akkor próbáld meg rendbehozni a dolgokat. Viszont alaposan gondold át, hogy hosszútávon van-e a dolognak bármilyen jövője, hszen a szerelem elmúlik idővel, szóval a rózsaszín köd után is el kell egymást viselni...
2014. júl. 19. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Sok sajtot ennék.
2014. júl. 19. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Életképtelen pö.cs. Leszarnám, akkor is ha gyökérség. Persze más ha valaki olyan kemény egyetemre jár, hogy amiatt nem dolgozik. De ez az állandó öngyilkossági hajlam meg lelki terrorizálás kritikán aluli...

Menekülj amilyen messze csak tudsz...

23l

2014. júl. 19. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
30%

Remélem, drága 23l te nem vagy egy élettelen gyökér, és nem apuci tart el enyni évesen

Könnyen ítélkezel mások felett...

2014. júl. 19. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Sok veszekedés után meg ha alkoholt is iszik akkor miből gondolod, hogy nem fog téged megverni,esetleg megütni?
2014. júl. 19. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
IGEN TUDOM,AZT VÁRJA,HOGY ÉN TARTSAM EL! Ő SOHA NEM DOLGOZOTT,MINDIG FENYEGET,HOGY MEGÖLI MAGÁT!ÉS MOST PSZICHIÁTRIÁN VAN:s DE NAGYON ROSSZ NEKEM A SZÍVEM SZAKAD SZÉT..:(
2014. júl. 19. 03:12
 7/18 asddaasdda válasza:

ezt ugy tudhatod meg ha felhivod a korházat vagy bemész

és szerintem tényleg valami gond van vele

dönsd el hogy ha vele maradsz az jó e neked mert ha nem csak tönkreteszed magad

amnéziát hogy érted?

2014. júl. 19. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Ő már egyszer felkötötte magát,sokat drogozott,nem emlékszik az elmúlt napokra,sokat sérült az agya beszéd hibás..:/
2014. júl. 19. 03:15
 9/18 A kérdező kommentje:
Meg nem engedett haza bezárt,és nekem fontos lett volna haza mennem. Így én vágtam le megint:/// :(
2014. júl. 19. 03:17
 10/18 asddaasdda válasza:
de nem értem ha van egy nő aki szereti miért csinálja ezt ?
2014. júl. 19. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!