Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a hülye, vagy minden normális lányt zavarna ez?

Figyelt kérdés

Ti mit szólnátok ahhoz, ha a párotok egyik volt szexpartnere bejelentené, hogy új életet szeretne kezdeni, és ő ezt úgy gondolja, hogy odaköltözne a párotokhoz (aki amúgy egy garzon lakásban lakik, franciaágyas szobával) néhány hétre, míg munkát talál, meg fizetést nem kap, és saját albérletbe nem tud menni? A hölgyike egyébként "természetesen" nem akarna semmi "olyat" a páromtól, de persze ha úgy alakulna semmi rossznak nem lenne az elrontója. Végül is ingyen lakás, ingyen pasi...

A párom meg olyan idétlen, mint az állat, egyszerűen képtelen határozottan azt mondani, hogy "figyelj vazze, nem jössz ide lakni és kész". Addig húzza az időt, meg keresi a kibúvókat, hogy attól félek, hogy egyszer csk beállít ez a csaj bőröndöstől. Ha viszont ez megtörténik, jogosan küldeném el a jó büdös pics@ba a pasimat, nem? Vagy ti hagynátok, hogy ott terpeszkedjen egy ingyenélő ex-szex partner a pasitokkal egy lakásban? Túlreagálom, vagy igazam van?


25/N



2014. júl. 19. 16:21
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Tegnap megmondtam neki, hogy nagyon benézte ezt velem, ha azt hiszi, hogy én asszisztálni fogok ehhez...erre meg csak hümmögött meg sóhajtozott nagyokat...hát mondom ez kész...ilyen a világon nincs...:D

Igen persze nálam is az csapta ki a biztosítékot, hogy egyáltalán elgondolkodott az egészen...kapásból vissza kellett volna utasítania, ha engem akar...ha meg nem engem akar, akkor ne szarozzunk egymás idejével, felnőtt emberek vagyunk, beszéljük meg, aztán menjen mindenki Isten hírével amerre akar...

Na mindegy...egy valamiben biztos vagyok, ha ez továbbra is így megy, lapátra kerül...kinek van erre szüksége?!

2014. júl. 19. 16:32
 12/19 anonim ***** válasza:

Na neee!

Ilyen nincs,ezt senki se fogadná el.

Megmondom neked páros lábbal rugnám p"""án mind a kettőt.

2014. júl. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Igen, pont úgy festek most, mint aki kedvet kapott egy kis hármashoz...:D :D
2014. júl. 19. 16:34
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg neki, h eljössz velem kettesben strandra, csak úgy. Megnézzük a reakcióját. :D

(35F)

2014. júl. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Az addig becsületes dolog, hogy megosztja veled az ilyen dolgokat is.

A döntése, vagyis inkább a döntésképtelensége(?) az ami nem normális.


#9 voltam

2014. júl. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Teljesen jogos amit írsz, itt még csak az se játszik, hogy bízol-e a pasidban vagy sem.. ha lenne egy csöpp esze meg se fordulna ilyen a fejében hanem egyből nemet mondana.
2014. júl. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Igaz, ez bizonyos szempontból egyfajta "zsarolásnak" is tekinthető, mégis azt mondom, ilyen szélsőséges esetben azonnali ultimátumot adnék neki.


Vagy 4 másodpercen belül elküldi a pi.-csába a másikat, vagy ha nem, akkor ennyi volt.

Igazából ha nem akar a másiktól semmit, akkor ez inkább egy józanító pofon lenne.

Ilyen a világon nincs!


".ha meg nem engem akar, akkor ne szarozzunk egymás idejével,"


Olvasva a történetet, ennyire döntésképtelen, töketlen férfi nem tudom, hogy létezik e, abszolút ez fordult meg a fejemben elsőként, hogy nagyon is esélyt akar adni a dolognak.


Szóval egyáltalán nem reagálod túl, kizárt, hogy az ex ezt ne gondolta volna át pontosan.

És ahogy egy előző válaszoló írta, már a döntés halogatása is elég komoly dolog!

36/F

2014. júl. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs értelme folytatni ezta viszonyt, kérdező. Ahogy beszélsz az egészről, abból tisztán lejön, hogy nem az eget verő szerelem, hanem valami "nelegyekegyedül" érzés tart össze benneteket. 25 évesen ideje lenned megtalálni életed párját, nem gondolod?
2014. júl. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
25 évesen...de igen ideje lenne, sőt én is erre vágyom, de ezt most úgy írtad, mintha mi sem lenne egyszerűbb annál, hogy rátalálj életed szerelmére, aki téged is halálosan viszont szeret, és boldogan éltek halálotok napjáig jóban-rosszban. Marhára nem egyszerű...pedig hidd el nem vagyok egy buta lány, nem vagyok egy világ csúnyája, helyt állok a munkámban, gondoskodom saját magamról, szeretem a focit, és készséggel felszolgálom egy szál semmiben a sört a kedves páromnak, ha ép azt látom, hogy ez tetszene neki. Tudok és szeretek is főzni, szeretek utazni, bolondozni, és kitudom mutatni az érzelmeimet a másik felé gond nélkül...mégis nehezen találok párt, pedig nem állítok fel semmi olyan korlátot, ami miatt 1000-en kiesnének...volt már vékony, vagy épp ducibb fiúm, szőke-barna, 28-35 éves korosztály között, de egyszerűen azt tapasztalom, hogy vagy nem állnak készen egy komoly kapcsolatra, mert még ráérnek szórakozni, vagy pénzt kér kölcsön tőlem (2 hónap járás után, amit sosem ad vissza, és azért tőlem, mert már egy barátja sem ad, ismerve őt, hogy milyen) vagy az ex nőjét siratja, vagy épp teljesen bolond...nagyon sok ilyen barátnőm van még, akik tényleg tündéri, odaadó lányok, saját, önálló élettel és a gyerekes, elvált apukák akarják őket felszedni szex reményében...elszomorító...de ez a helyzet...és örülj neki, hogy te nem vagy ebben a helyzetben, hogy találtál magadnak egy olyan párt, akivel tényleg minden klappol...sajnos a tapasztalataim alapján ez manapság már ritka kincs.
2014. júl. 19. 17:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!