Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valaki első nagy szerelméve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki első nagy szerelmével szakít (első kapcsolat egyben), és nem iszik nem eszik napok óta, szó szerint 1 falatot sem. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
2014. júl. 19. 17:28
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

ugyanez volt velem is. két év után egyszer csak elhagyott. nagyon undorító módon. nem is számítottam rá,mert igazából nem nagyon voltak problémáink ,minden időnket együtt töltöttük. zokogtam állandóan,egy falatot nem ettem,inni ittam vizet,de azt se vittem túlzásba. már mindenki látta rajtam, 6 napon keresztül egy falatot nem nyeltem le. furcsa,de nem is éreztem éhséget. szerintem ezt addig folytattam volna míg kórházba nem visznek,de az exem 6. nap felkeresett,hogy megbánta blaalaba.. és utána újra elekezdtem enni,boldogság stb..

a lényeg,hogy nem tudsz vele mit kezdeni,ha nem eszik nem eszik. csak van annyi benne,hogyha nagyon rosszul van bekap valamit. próbálj meg most már beszélgetni vele,vigasztald,hagyd,hogy 100szor is elmesélje a történteket. hidd el egy nap már úgy fog felkelni,hogy eszébe se jut az ex.

2014. júl. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!