Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek lehetséges, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehetséges, hogy valaki 17 évesen rátaláljon élete párjára?

Figyelt kérdés
Ez egy komoly kérdés. Hülye válaszok nem érdekenek
2014. júl. 19. 20:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Arra hogy egy életre együtt maradtok, kicsi az esély. Általában nem az első pasi az utolsó, de vannak ugyebár a ritka kivételek..
2014. júl. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nincs lehetetlen :) szerintem simán lehetséges!


21F

2014. júl. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:

Igen ez természetes :D persze :D

Az én nagyszüleim 8 adikos korukban kezdtek el járni és azota együtt vannak :D

2014. júl. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Én úgy érzem, hogy Ő lehet az igazi.
2014. júl. 19. 20:55
 5/13 anonim ***** válasza:
aha, van rá esély. Aztán ennyi.
2014. júl. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A világon több millió ember van, akivel mindannyian kompatibilisek vagyunk. Közülük kell találkozni valakivel.


Tehát nem létezik olyan hogy igazi, mert a Földön másik milliónyi ember él, aki iránt hasonló érzelmeid lehetnének, mint a mostani iránt.

2014. júl. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
16. Évesen ismertem meg a Férjem, 15 éve vagyunk együtt. Ő az igazim :) persze tudom még bármit hozhat a sors.
2014. júl. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Megjött a szkeptikus.. Szerintem igen is van igazi, mint ahogy sokáig tartó szerelem is :)
2014. júl. 19. 21:22
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is van igazi :) Van aki nagyon fiatalon elsőre megtalálja, van aki évekig keresi. Nekem évekbe telt, de megtaláltam :) Az, hogy 17 évesen rátalálj, abszolút lehetséges.
2014. júl. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Lehetséges, bár régebben gyakoribbak voltak az egymásra találások :) Teljesen átérzem a helyzeted (a reményt, hogy ő lesz mindvégig melletted), mivel én 16 évesen találtam meg a foltomat, :)
2014. júl. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!