Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek mi a véleményetek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a véleményetek? (hosszú)

Figyelt kérdés
22 éves vagyok és még nem volt párkapcsolatom, mivel az igazit kerestem, vele akartam először. Van még értelme keresni vagy fogadjam el, hogy ez nem jön össze és éljem ki magam érzéketlenül, ahogy a legtöbb férfi?
2014. júl. 19. 23:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Mármint mi hosszú, a péniszed?
2014. júl. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Te humorherold...
2014. júl. 19. 23:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Tréfás, tréfás.
2014. júl. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi a véleményem, hogy bolond vagy. a legszebb évek a 17-25 ig. te már 5 évet elcsesztél arra hogy vártál. és most gondolj bele 5 év alatt mennyi mindent tudtál volna csinálni. na de ezt csak te tudod. ha neked így jó akkor nekem is. de majd idősebb korodba vissza fogod sírni azt az időt amit a várakozásra pazaroltál.21F
2014. júl. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez nem is volt hosszú.
2014. júl. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hosszú út vár rád, igen, és gyötrelmes. És még csalódásod sem volt. Hajrá!
2014. júl. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 gumikacsaszerzetes ***** válasza:
Ahoz hogy megtaláljuk a hercegunket sok békát kell megcsokolnunk ... Mondták nekem a bölcsek... Szerintem ez fordított esetben is igaz ahoz hogy megtaláld a hercegnődet meg sok bekacskat kell megcsokolnod. Mondjuk vannak olyan mazlistak hogy a egyből a herceguk ajkaira cuppannak... :D
2014. júl. 20. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!