Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nős férfi, ha kikezd egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nős férfi, ha kikezd egy újonnan megismert nővel, akkor ha az elutasítás ellenére jókedvű maradt, akkor ő azt hogayan vette? (részletesen lent)

Figyelt kérdés
Volt egy elhajlós este, ahol az újdonsült ismerős elég egyértelműen közeledett. Elutasítottam (egyértelműen). Másnap reggel nagyon vidám volt, amikor néhány haverjával távozott, kedvesen mosolygott. Láthatóan nem volt zavarban. Későb derült ki, hogy nős. engem az érdekelne, hogy ilyen esetben, akkor az aki egyszer bepróbálkozik, az máskor is ilyen általában? (Azaz mindegy, hogy ki lett volna ott és ő hol van?) És ha elutaítják, akkor azt is ezért kezeli ennyire normálisan, mert megszokta? Vagy egyszerűen felnőtt módjára tudja fogadni az elutasítást? (nem vagyok már fiatal, de edig csak olyannal találkoztam, aki nagyon rosszul viselte az elutasítást pl. másnap ignorál, elfordítja a fejét, beszól stb. és most ez kellemes meglepetés volt.) Elutasított férfiak véleménye érdekelne elsősroban...persze másokénak is örülök.
2014. júl. 20. 15:21
 1/8 anonim ***** válasza:
hozzászokott
2014. júl. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ment tovább probálkozni
2014. júl. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem várt tőled sokat. Csak szexre kellettél volna neki, de te lepasszoltad másnak. Igaz máshol, de megkapta amit akart. Nincs oka haragudni rád, sőt még az is lehet, hogy egy nálad jobb nővel volt.

bocsi.

2014. júl. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nálam nem nehéz jobbat találni :-), nem kell bocsánatot kérni:-)
2014. júl. 20. 15:33
 5/8 anonim ***** válasza:
Mit aggódjon, hiszen várja otthon az asszony. Meg úgy tűnik hogy kicsit el vagy szállva magadtól.
2014. júl. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az előző kommentem áll (utolsónak), független a mosolyjelektől.
2014. júl. 20. 15:57
 7/8 anonim ***** válasza:
De miért utasítottad el?
2014. júl. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
en nem.voltam jozan, ő még annyira se és voltak munkatarsak is, de leginkabb azert, mert volt hogy csinaltam ilyet es sose volt jo vege :-/ Igy gondoltam jobb nem kockaztatni, foleg hogy semmi szemelyeset nem.is tudtam rola.
2014. júl. 20. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!