Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Önbizalom hiányos a párom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önbizalom hiányos a párom. Hogy segíthetnék?

Figyelt kérdés
Páromnak a cicije kicsi, ez nagyon zavarja őt, körülbelül mindenre kihat. Csak sötétben szexel velem. Ha bármit mondok neki ami szép, egyből elutasítja, szerinte csak a nagymellű nők a szépek, azt mondja, én is így gondolhatom csak. Semmit nem fogad el amit mondok. Hogy lehetne ezen változtatni?
2014. júl. 20. 22:25
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
nekem is nagyon kis melleim vannak és ez engem is nagyon zavar de a párom mindig bókol és szépeket mond, meg hogy ő így szeret. amivel engem kicsit megenyhített és elhitette hogy így jók ahogy vannak az az volt, hogy például amikor pihentünk odatévedt a keze és én persze mindig elküldtem volna, ám ő nem hagyta annyiban mert mondta hogy olyan jó a fogása és hogy nem fogja elvinni a kezét onnan csak azért mert nekem bajom van vele, és ebből tudtam hogy neki tényleg így tetszenek. remélem érthető volt a válaszom.:)
2014. júl. 21. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!