Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aszmen1991 kérdése:

Lassan 4 hónapja vagyunk együtt a barátnőmmel szeretjük egymást nagyon jól elvagyunk szóval frankó minden De nem tudom mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Én 23 vagyok ő most lesz 18 szűz volt nem rég vesztette el velem fájt neki nagyon de megértő voltam vele a harmadik alkalom után bár tegyük hozzá fájt neki akkor is és abba kellett hagynunk akkor mondta nekem hogy ez neki furcsa nagyon és fiatal még nem szeretné olyan gyakran megértettem a negyedik alkalom is fájt neki bár 3 hete nem volt semmi köztünk talán ezért és egy pár napja azt mondta hogy túl fiatal nem szeretné a sexet és várni szeretne vele a házasságáig vagyis mikor megházasodik akkor szeretne nemi életet élni én csak néztem egyet és nem értem vajon mért gondolja ? És most nem tudom mi tévő legyek mert egyszerűen nem értem ha így gondolja akkor mért feküdt le velem ?
2014. júl. 21. 01:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Nehezen hiszem, hogy egy felnőtt túl fiatal lenne hozzá. Lehet, hogy van valami problémája odalent, de azt a házasság sem gyógyítja meg. Én nem venném el, amíg nem fordult orvoshoz.
2014. júl. 21. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem értem mért van ez akkor mért feküdt le velem 4 szer is ha most meg nem akarja amíg meg nem házasodik szerintem nincs semmi baj odalent neki csak hazudik nekem vagy nem őszinte.Hiába kérdezem erről ezt mondja , a legutóbb se szerette volna és addig addig győzködtem bele ment és más nap is szerettem volna de már ezt mondta.
2014. júl. 21. 01:36
 3/6 Fish1 ***** válasza:

Több dologra tudok gondolni. Az, hogy minden alkalommal fáj neki, az nem normális. Vagy durván csinálod, vagy nem nedvesedik be rendesen. A fájdalom miatt nem jó érzés neki, szerintem ezért zárkózik el az egésztől és mondja azt, hogy várni akar.

Azt is írod, hogy győzködted. Namármost muszájból a nők ezt nem szeretik csinálni. Ha ő nem akarja és te mégis rábeszéled, akkor nagy valószínűséggel nem fogja jó szájízzel csinálni és ez is kihathat az egészre.

Te mit gondolsz, miért nem akarja? Érzed, hogy szeret?

2014. júl. 21. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Na várj, még nem vagytok 4 hónapja együtt, de már volt 4 alkalom úgy, hogy az egyik között 3 hét is eltelt. Hát ne haragudj, de te mindent csinálsz csak nem figyelsz rá szerintem, mert nem normális, hogy az elvesztés utáni héten fájjon ha rendesen fel van izgatva a lány és ő is szeretné és nem csak muszájból teszi. Már az első alkalmat is te erőltetted?


Én is 18 voltam amikor elvesztettem és a barátom 23, viszont nálunk 9 hónap "járás" után volt az első alkalom, amikor már felkészültem lelkileg és eleget pettingeltünk ahhoz, hogy ne ijedjek meg az egésztől. Másoknak lehet nem kell ennyi idő, nálunk volt egy apróbb törés 6 hónap környékén amikor már azt mondtam volna mehet a menet és meginogtam, ő meg nem erőltette, mert ő okozta a törést. Viszont 5 évig együtt voltunk és nem hiszem, hogy ilyen sokáig húztuk volna ha rögtön az elején letámad.


Na szóval ülj le vele és kérdezd meg miért gondolja úgy, hogy házasságig várni szeretne a további alkalmakkal, mondjuk van egy tippem. Valószínűleg úgy gondolja, hogy ha így fáj, akkor amíg nem "kötelező" addig hanyagolná a dolgot... Esetleg megpróbálhatnátok az elejéről kezdeni és csak petting, ne légy durva! A nő nem csak egy punciból áll, vannak egyéb testrészeink is, ráadásul olyanok amik sokkal több idegvégződéssel rendelkeznek. (oké, a csiklónál több nincs, de azt meg nyomógombnak nézik a fiúk legtöbbször) Nincs is annál lelombozóbb, mikor elkezdünk csókolózni egy sráccal és a következő percben már a bugyimban matat, a mellem, nyakam, stb meg kb el van felejtve aztán meg csodálkozik az illető, hogy száraz vagyok, mint egy sivatag és valahogy nincs kedvem belecsapni a lecsóba. A lányok nem úgy működnek, hogy hopp itt egy srác és máris térdig csöpögünk az izgalomtól.

2014. júl. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsóhoz csatlakozom. Elsiettétek a dolgot és ez most üt vissza. Ha fáj neki, nyilván hanyagolni akarja. De szeret téged és nem akar megbántani, ezért jön ezzel a házasság dumával. Vagy tényleg azt hiszi hogy a szex rossz dolog, fájdalmas, legalábbis neki nem jön össze, tehát nem akarja csinálni amíg nem muszáj. Most kéne sok orális szex, kényeztetés, ujjazás, hogy több orgazmusa is legyen, és akkor kedvet fog hozzá kapni megint. Hagyd az aktust egy darabig, de így nem szabad összeházasodni, mert akkor is rossz lesz és nem fogjátok csinálni, tuti válás lenne a vége.
2014. júl. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Elsiettünk a dolgot tényleg ,várni kellett volna még de hát ő akarta nagyon nem volt mit tenni.

Az a baj legnagyobb baj hogy az eleje óta nem enged a bugyijába nyúlnom a legelsőnél engedte aztán nedves is lett jó volt minden, aztán megtörtént utána már nem engedte hogy nyúlkáljak oda lent mert mondta ez neki nagyon furcsa még és a többit úgy csináltuk hogy nem volt nedves hiába mondtam neki ezt így nem lehet előjáték semmi nélkül de hiába beszéltem neki, de fájt is neki rendesen, tuti ez a baja a fájdalom és azt hiszi a sex rossz dolog .

2014. júl. 21. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!