Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak engem irritál iszonyúan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem irritál iszonyúan ez a pasim/csajom elnevezés?

Figyelt kérdés

Szerintem ez annyira személytelen... Mintha azt mondanám, hogy a bögrém, vagy a zoknim... :S

Akkor "imádom" a legjobban, ha 13-14 éves kisfiúk/kislányok használják, de a korombelieknél is elég gáznak tartom. Más is van így vele, vagy csak én vagyok ilyen "debil"?


17/L


2010. jan. 9. 16:45
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
nekem sem tetszik ez a kifejezés.
2010. jan. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
76%

Én se szeretem , sokkal szebb ha azt mondjuk hogy a :párom


vagy vmi hasonlót :)

14/L

2010. jan. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

én szoktam azt mondani h zoknim vagy bögrém xD

engem nem zavar :)

2010. jan. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
41%
Szia: ) én 16/L ..engem is zavar,engemis a legjobban az amikor a 13-14évesek mondják,azt se tudják mi a szerelem,meg semmit nem tudnak az egészről,szóval nagyon nagyon szánalmas!!Én már csak röhögök rajtuk,mert annyira vicces tudni hogy én már tudom mi az,ők meg azt se tudják miről beszélnek =D
2010. jan. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
51%
előző vagyok) plusz ez olyan menőnek létszik,szerintem nem menő,hanem olyan ...tudjátok:)
2010. jan. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem zavar, viszont én nem hívnám a barátnőmet csajomnak.

De ha valaki csajozni/pasizni akar azt hogyan mondanád?


16:49 tehát neked van akkor egy köcsögöd (bögréd) XD

2010. jan. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Majd megtudják, és akkor nem fogják pasimnak / csajomnak nevezni a szerelmüket. Amint nem nevezd úgy, szerintem onnantól fogva komoly a kapcsolat. (Persze nem elég csak úgy mondani, hogy kedvesem,meg szerelmem, ezzel nem ezt akartam mondani:)) Szerintem mindenki kinövi ezt a korszakát egy érettebb kapcsolatban. Sose hívtam úgy a barátomat hogy pasim, de ugy sem hogy párom. CSak egyszerüen a nevén neveztem, vagy kedvesem. Szerintem ez aranyos. a párom azért nem tartom jónak, mert igazából honnan tudod hogy tényleg ő a "párod". Ezt inkább már a házastársak,élettársak szokták mondani egymásra szerintem. Persze most lehet hogy nagyon ki akartam fejteni mit gondolok aztán nem is értettétek...
2010. jan. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

16:51

Honnan veszed azt, hogy 14 évesek nemtudják azt, hogy mi a szerelem?

14/F vagyok, és mégis tudom.. bár ne tudnám.. és már több mint fél éve egy lány miatt szenvedek. Na ennyit az önsajnálatról.

2010. jan. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
53%

16:55 bármennyire is azt hiszed h most szerelmes vagy, az "gyerekszerelem". Ha olyan szintre el tudsz jutni az illetővel kapcsolatban, hogy bármit megtennél érte, teszem azt odaadnád neki az egyik vesédet, vagy a legnagyobb túlzás: akár meg is halnál érte...na akkor tényleg szereted!! Én is odavoltam 13-14 évesen h húde nagyon szeretek valakit és mostmár csak nevetni tudok rajta h milyen butus voltam :)


kérdezőnek: engem is nagyon idegesít. Szerintem enyhén bunkó is tud lenni h na a csajom így a csajom úgy meg amúgy... ugyanez a pasival is.

17/L

2010. jan. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

16.55:

igazad van, van, aki tudja - de ők nem is használják ezeket a szavakat. ha mégis, akkor mégse tudják.

2010. jan. 9. 17:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!