Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Félreértettem és olyat csinált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félreértettem és olyat csináltam amit nem kellett volna, mitévő legyek?

Figyelt kérdés
A férjemmel 3 éve vagyunk házasok, az utóbbi időben mindig sokkal később jött haza mint ahogy szokott. Rákérdeztem hogy miért jön ilyen későn, mondta hogy túlórázik mostanában. Aztán egyik este a munkahelye elé mentem, kijött valami vörös p*csával, röhögséltek meg beszélgettek, én erre odamentem a férjem jól pofonvágtam és leüvöltöttem, hogy megcsal és undorodom tőle. A történtek után beültem a kocsimba, a férjem meg kiabált utánam, hogy hallgassam meg, de nem érdekelt, elhajtottam. Annyira ki voltam borulva, hogy azt sem tudtam, hogy hova menjek, csak egyet tudtam: haza biztos nem. Egy dolog jutott eszembe, hogy becsöngetek a sógoromhoz, mivel mindig is nagyon jól kijöttünk egymással, és elmondom hogy mekkora szemét a drága bátyja. Amikor meglátott azonnal tudta hogy baj van, hiszen még a sminkemet is lesírtam annyira kiborított ez az egész. Megölelt, próbált nyugtatgatni, aztán megcsókolt, én meg visszacsókoltam. Aztán lefeküdtünk. Reggel mondta nekem, hogy ő nem bánta meg ami történt. Hazamentem, a férjem akkor már a nappaliban várt és azt mondta, hogy az a nő a kolléganője és évek óta az egyik legjobb lánybarátja és higgyem el hogy semmi nem történt közöttük mert ő csak engem szeret. Én már nem tudom, hogy mit érzek, annyira összezavarodtam...tudnátok nekem tanácsot adni? Ti mit tennétek a helyemben? Szerintetek mit kéne csinálnom? 23N

2014. júl. 18. 07:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Azt mond amit akar honnan tudod mi igaz ?
2014. júl. 18. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Kamu!
2014. júl. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
49%
Egy utolsó RlB@NC vagy..
2014. júl. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

hát jó nagy hülyeséget csináltál azzal, hogy lefeküdtél az öccsével...de ezt el kell neki mondanod...főleg az öccse volt hülye, mert kihasználta az alkalmat...tudta, hogy szeretetre megértésre van szükséged, de őt az ösztönei irányították...mond el a férjednek, és ha szereted kérj tőle még egy esélyt...és beszéljétek meg a dolgokat, mert ez így nagyon nem jó...lehet vége lesz a házasságnak ezek után, de részben ez a te hibád is...mert nem volt megfelelő a kommunikáció...


leírom azt is mit tennék a férjed helyében, még ha bántani is fog, de jobb ha felkészülsz erre a kimenetelre is...én nagyon hűséges és ragaszkodó típus vagyok SOHA nem csalnám meg azt aki mellettem van és vele szeretném leélni az életem...egy ilyen 'jelenet' után én is megpróbálnék veled beszélni, hisz félreértés történt...de ha te elmondanád, hogy lefeküdtél a testvéremmel (nekem bátyám van) az tuti, hogy vége lenne mindennek, és a tesómra sem tekintenék onnantól testvérként, főleg, hogy ő kezdeményezte a dolgot...


21F

2014. júl. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ez lassan kezd olyan lenni mint a magas, vékony srác.......minden napra jut egy lány/nő, aki miután összebalhézik a párjával "véletlenül" lefekszik az exével, rokonával, a pár bartátjával.....majd szánja-bánja bűnét.....ezért nem tudom már komolyan venni :)
2014. júl. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Első,teljesen igazad van nem tudhatom...

Harmadik nem vagyok r*banc, csak el voltam keseredve

2014. júl. 18. 08:08
 7/18 anonim ***** válasza:
Nekem is erősen kamúszagú. Pár héten belül a sokadik ilyen történet pepitában (összevesztünk, elrohantam, aztán lefeküdtem a bátyjával / unokatesójával / munkatársával stb...
2014. júl. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Ami megtörtent megtörtént. De sajna a sógor ezt a helyzetet bármikor kihasználhatja ellened és amilyen eq király meg is fogja tenni.


A bevallás sosem jó, de valszeg itt a legkisebb rossz.


A férjed családjában elfoglalt pozciód változásáról asszem nem kell sokat mondani. Ha az ügy kiderül egy darabig ne sok jóra számíts. Ennyire nem lehet ostobának lenni

2014. júl. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
érdekes, én is el vagyok keseredve néha de valahogy mégse dugatom meg magam a sógorommal.
2014. júl. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Legalább egy idegennel tetted volna, nem mondom, hogy az sokkal jobb, de legalább nincs kínos pillanat családon belül..

így mindenképp nagy balhé lesz, ez elkerülhetetlen ha kipattan...

Sajnos sikerült mindenen átgázolnod, hogy mi lesz csak a jó ég tudja, akkor járnál a legjobban ha nem szeretnéd már a férjedet, és szépen kioldalaznál az egészből...

Ha nem akarsz megfutamodni akkor csak az marad, hogy csendben várod mi lesz a sorsod, és reménykedsz, hogy egyszer ez is elmúlik..

2014. júl. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!