Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan állhatnék bosszút? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan állhatnék bosszút? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
sosem voltam bosszúálló típus,de ez a történet,amit le fogok írni nektek,azzá tett.volt egy 10 hónapos kapcsolatom.imádtam a volt páromat,és még a mai napig érzek iránta.pár hónnappal ezelőtt szakítottunk,elég durva körülmények között.2 hétig martuk egymást folyamatosan,aztán 2 hétig szóba sem álltunk egymással,semmilyen formában.aztán egyik napról a másikra újra felvettük a kapcsolatot,és kialakult köztünk egy olyan kapcsolat ami csak a szexen alapult.mindkettőnknek jó volt.ez hétvégente volt.közben volt olyan h szerelmet vallott.aztán 3 hónapnyi szexkapcsolat után újra párkapcsolatba kerültünk.ez csak pár napig tartott,mivel kiderült,hogy mellettem intenzíven csajozik.nem is tagadta sokáig,csak elsőre.minden szava hazugság volt.az is,hogy szeret...meg minden.szakítottam vele,és most én vagyok a büdös r....folyamatosan írogat még ebben a percben is,pedig már az utóbbi jó pár üzenetére nem válaszoltam.szeretnék rajkta bosszút állni.csak,hogy érezze,hogy mit tett velem.kétszer küldött padlóra.tudta h mennyire szeretem,tudta,hogy mennyit csalódtam.az utóbbi pár hétben komoly lelki válságban volt,én végig mellett e álltam,és ezt kaptma cserébe.tudom h gyerekes a bosszú állás,de nem érdemel mást.olyan ideg van bennem,hogy el sem tudom mondani.kérlek titeket segítsetek,hogy mi lenne a legnagyobb bosszúm?!nem tizenévesek vagyunk....köszönöm a segítséget.
2014. júl. 22. 21:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Bosszulkodni gyerekes szerintem...
2014. júl. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
52%
ez a te hibád, hogy megjátszhatta veled! inkább javíts magadon ahelyett, hogy sértődött óvodást játszol.
2014. júl. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

1. a bosszú nem gyerekes, de csak további gyűlölködést szül, ami felemészti a gyűlölködő lelkét és csak keserűség és harag marad benne. Miért is jó akkor az? Mert ad egy pillanatnyi örömet?

A gyenge ember lehet ezt jó útnak látja, de az igazán nehéz és emberibb út a megbocsájtás, amire már csak egy fejlettebb jellem képes.

Kicsit Buddhistán hangozhat, de végeredményben igaza van a vallásnak ebben a témában.

2014. júl. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Az én exem is hasonlóképpen viselkedett. Az a legjobb, amit tehetsz, hogy letiltod facebookról. Nem reagálsz arra ha keres. Ha meg továbbra is zaklat bemész a rendőrségre és távoltartási végzést kérsz! Azaz nem hívogathat, nem mehet a házad közelébe, semmilyen kapcsolatba nem léphet veled! Hidd el az lesz neki a legnagyobb büntetés ha tudomást se veszel róla! És neked is nyugodtabb lesz az életed nélküle.
2014. júl. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
68%
Sajnos a másodiknak igaza van. Ostoba r.ibanc voltál, hogy ezt megtehette veled. De még nem késő változtatni. Na most. Egy ostoba r.ibanc bosszút áll. Egy értelmes nő továbblép, megszakítja vele a kapcsolatot, és nagy ívben leszarja. Ez lesz a legnagyobb büntetés neki, de minden erejével azon lesz, hogy ezt te ne tudd. De tudni fogod....vagy bosszút állsz és még hónapokig megy a szardobálózás, aztán megint ágybetét leszel megint elhiszel neki mindent, megint átver, és kezdődik az egész elölről. Válassz.
2014. júl. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat.ismétlem:sosem voltam bosszúálló.sosem hagytam voln,hogy másodszor is átverjen,ugyanis 2 gyermek édesanyja vagyok,tehát a gyermekeim miatt sem tehetem meg h tönkretegyenek.de:olyan színészi módon adta elő,hogy szeret,és velem akar lenni,hogy elhittem neki.és láttam a tekintetén is,hogy szeret.azt hogyan lehet meghazudtolni?a szavakat igen,de a tekintetet?és ezek után megtezs egy ilyet?......büntetést érdemel...
2014. júl. 22. 21:28
 7/15 anonim ***** válasza:
én csak ismételni tudom magamat, máskor figyelj jobban oda. feleslegesen meg ne pazarolj időt inkább ismerkedj bosszú helyett.
2014. júl. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
ismerkedni?a "kedves" exem belém beszélte,hogy nem fogok sosem megtartani senkit,meg sosem fogok senkinek sem kelleni 2 gyerekkel...
2014. júl. 22. 21:46
 9/15 anonim ***** válasza:
büntetést érdemelne, ha ő lenne a 2 gyereked apja, de csak azért vágysz bosszúra, mert láttad a tekintetében, h szeret?
2014. júl. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
pontosan ez volt a célja, hogy elhidd. de az nem releváns, hogy ő mit mond. mutasd meg neki, hogy a fagyi visszanyal és durranjon szét az idegtől.
2014. júl. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!