Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen velem a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen velem a barátom tesója? (lent infó)

Figyelt kérdés

Már több mint 10 hónapja együtt vagyok a barátommal, és a barátomnak van egy bátyja. (21 éves) A barátom és én ugyan abban a városban tanulunk,és a bátyja is.


Felsorolok néhány esetet,hogy milyen velem a bátyja.:

-Várom a buszt, és ő egy másik buszra szokott felszállni,és így nézett ki az ablakon a haverjával és néztek rám és röhögtek.

-Barátnőmmel ültem a padon,arra jött a haverjaival és így mondja hogy:nézd a! és akkor így néznek rám a haverjaival.

-Barátommal ülünk a buszmegállónál,és a bátyja egy másik busszal szokott hazamenni és mindig előttünk megy a busz és mindig mutogatnak hogy kabbe.

-Ma is vártam a barátomat a suli előtt,és akkor arra jött a bátyja a haverjaival,és nem is köszönt. (szerintem azért illő lenne köszönni,ha már az öccsével járok...)

-Meg ha ott vagyunk a barátoméknál,akkor is ha én nem köszönök,akkor ő baszik köszönni...

-Volt egy kötelező orvosi kivizsgálás abba a suliba ahol a barátom bátyja tanul,és pech pont szünet volt és ott voltak a haverjaival és megint az volt hogy mondták a haverjai nekik hogy: nézd! és akkor így néztek rám!


És már nagyon elegem van hogy ilyen a bátyja. Már néha felhoztam nála,és mondta a barátom h: áhh bunkó ne foglalkozzak vele. (de sajnos nem tudok,mert nagyon idegesítő)

Meg még régen is felhoztam,és állítólag beszélt a tesójával a barátom,és nincs velem semmi baja.

Most akkor?


2010. jan. 9. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagyon gyerekes a barátod bátyja. 21 éves létére ilyen gyerekesen tudja csak kezelni,hogy tetszik neki az öccse barátnője? Mert szerintem erről lehet szó, és a maga óvodás módján csak így tudja kifejezni. Ne foglalkozz vele (tudom, a partvonalról könnyű tanácsokat adni), de valószínűleg azért is csinálja ezeket, mert látja-tudja, hogy téged idegesít. Nem hiszem, hogy egy 21 éves fiúnak neked kellene előre köszönnöd (persze az más, ha te mész hozzájuk és az ajtón belépve köszönsz). Ha a haverjainak tesz megjegyzéseket veled kapcsolatban, vagy bámul rád, egyszerűen nézz át rajta. Ha ő nem akar megismerni, köszönni, te se foglalkozz vele.
2010. jan. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezek alapján nemkoplett a csávó. Egy kreékkel kevesebb van.
2010. jan. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Suttyó gyökér a gyerek...
2010. jan. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Biztos nem volt még nője és irigy, megspékelve egy kis tuskó beütéssel.
2010. jan. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Feküdj le vele :D
2010. jan. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Tipikus bátty:D ne piszkáld ő külön emberi faj:D
2010. jan. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nézd le, szánakozva tekints rá! Sőt még jobb, ha a szemébe egy senkinek képzeled! Megtudja, hogy kicsi a bors de erős! azért csinálja mert tudja, hogy evvel téged tud idegesíteni, befolyásolni stb..

Ha meg már nagyon eleged van belőle, kérdezd meg tőle, hogy miért pont az öccse csajába kellett teljesen bele habarodnia? (Úgy mintha nem is rólad lenne szó!) De ezt kizárólag olyan társaság előtt mondd akik megvédenének, mert amikor leleplezed a férfiak gyenge pontját, olyankor felcsap bennük a vadász szellem és képesek bepipulni.



Az én bátyám is 21 éves, de komolyan mondom.. Ő kb. 5 évesen volt ilyen utoljára..

2010. jan. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!