Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen velem a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen velem a barátom tesója?

Figyelt kérdés

Már több mint fél éve együtt vagyok a barátommal, és a barátomnak van egy bátyja. (21 éves) A barátom és én ugyan abban a városban tanulunk,és a bátyja is.


Felsorolok néhány esetet,hogy milyen velem a bátyja.:

-Várom a buszt, és ő egy másik buszra szokott felszállni,és így nézett ki az ablakon a haverjával és néztek rám és röhögtek.

-Barátnőmmel ültem a padon,arra jött a haverjaival és így mondja hogy:nézd a! és akkor így néznek rám a haverjaival.

-Barátommal ülünk a buszmegállónál,és a bátyja egy másik busszal szokott hazamenni és mindig előttünk megy a busz és mindig mutogatnak hogy kabbe.

-Ma is vártam a barátomat a suli előtt,és akkor arra jött a bátyja a haverjaival,és nem is köszönt. (szerintem azért illő lenne köszönni,ha már az öccsével járok...)

-Meg ha ott vagyunk a barátoméknál,akkor is ha én nem köszönök,akkor ő baszik köszönni...


És már nagyon elegem van hogy ilyen a bátyja. Már néha felhoztam nála,és mondta a barátom h: áhh bunkó.

Meg még régen is felhoztam,és állítólag beszélt a tesójával a barátom,és nincs velem semmi baja.


2009. szept. 16. 17:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem csak személy szerint veled ilyen, hanem másokkal is, még a saját öccsével is. Ez van, ilyen bunkó a természete és kész. Ne foglalkozz vele, nézz át rajta szimplán te is. Nem vele kell törődnöd, hanem a barátoddal, az már az ő baja hogy ilyen. A dedós kis játékait (röhögnek rajtad a haverjaival meg stb.) tegyél úgy mintha észre se vennéd.
2009. szept. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Ebből nekem inkább az derül ki, hogy nemcsak a tesója hibás. Ha te sem köszönsz neki, akkor miért rovod fel, hogy ő nem köszön?

Bár keveset lehet megtudni rólatok ebből a leírásból, de általánosságban elmondható, hogy mivel te léptél be az ő családjába (és nem fordítva), ezért neked kell nyitni felé, ha azt akarod, hogy jó kapcsolat legyen közöttetek.

2009. szept. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Neki kellene nyitni felé amikor ilyen bunkó a barátja fivére??A nagy túrót.


Szerintem ha ilyen k*csög akkor magasról tegyél rá.

Annyira utálom a bunkó embereket.

2009. szept. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen ebben tisztában vagyok,de ha belépek a szobába csak így néz engem,aztán mondom akkor már köszönök. Volt már rá példa hogy leszálltam a buszról ő pedig ott állt, és csak így néztük egymást. Na mondom én tuti hogy nem köszönök.
2009. szept. 16. 20:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne is köszönj.Az ilyen bunkókat le kell sz*rni.
2009. szept. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Jobb lett azóta a kapcsolatotok?
2018. febr. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!