Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Házasságot akarok, de gyereket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságot akarok, de gyereket nem. Sose akarnak majd komoly kapcsolatot tőlem a pasik?

Figyelt kérdés
fiatal komoly lány

2014. júl. 23. 18:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon rám akarod sózni, hogy milyen szívtelen vagyok... :-D Természetesen elhagynám, hiszen én alapból hatalmas áldozatot vállaltam volna érte és hatalmas kompromisszumot kötöttem volna. Ő ebbe nem ment bele. Én úgy érzem, hogy ennél többet férfi nem ajánlhat fel egy ilyen kényes szituációban, anélkül, hogy feladná önmagát. Csak egy életem van, és az gyerekkel lesz teljes, akiknek átadhatom, ha a génjeimet esetleg nem is de az értékrendemet mindenképpen. Meddő, de nem akarja más gyermekét nevelni? Akkor elválnak útjaink és keresek egy másik nőt, ugyanis nekem a család a legfontosabb dolog az életben. A család pedig anyából, apából és gyerekekből áll.
2014. júl. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
32%

Nehogy már az a férfi érezze rosszul magát, amelyik nem tudja elképzelni az életet gyerek nélkül....

Remélem sok ilyen van, aki viszont nem ilyen, az is találja meg a boldogságát. De semmiképp ne az szabadkozzon, aki gyermek nélkül nem tudja elképzelni az életet.

Az én férjem is ragaszkodott ahhoz, hogy legyen két gyerekünk...., ha nem tudok szülni, fogadjunk örökbe, de gyerek nélkül nem akart élni. Végül szültem két kisfiút, ő imádja őket, igazán jó apa...

2014. júl. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
81%

Én soha nem akarok gyereket, de komoly kapcsolatra nagyon vágyom.

29/F

2014. júl. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Írj privátban a kérdezőnek, és a problémátok meg van oldva :).

Sok boldogságot!

2014. júl. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
53%

11. remélem meglévő vagy leendő párod nem kerül hasonló helyzetbe, mert akkor aztán marhára szeretheted ha elhagynád csak azért amiért pl nem akarná más gyerekét nevelni...


Igen , ez szívtelenség, plusz nem szereted azt akit ezért elhagysz.

2014. júl. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
54%
Amúgy egy család lehet férj és feleség is, nem kell hozzá gyerek.
2014. júl. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Kedves Mr King! Egy csomó embert tudok, aki nem akar gyerek nélkül élni, és az egész életet egy gyermek utáni sóvárgással leélni nem lehet. Ha két ember ebben nem tud megegyezni, akkor ők nem összevalóak, tehát nyugodtan szakíthatnak. Majd találnak olyat, akivel az egyik boldogan egymással egyetértve felnevelik a 3 gyereküket, a másik pedig a társával kettesben leéli az életet.

De ez a kérdés annyira fontos egy kapcsolatban, mert teljesen megmérgezheti azt! Aztán se gyerek, se partner....

2014. júl. 26. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Természetesen ez egy kapcsolatban nagyon lényeges kérdés, éppen ezért időben kell tisztázni, és nem kivárni, hogy esetleg majd évek múlva talán változik. Elárulom, aki maga miatt nem változik, más miatt nem fog! Nagyon sok házasság megy tönkre ilyen "talán megváltozik idővel" naivitás miatt, mert a várt változás nem következett be...
2014. júl. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!