Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 13 éves lány mit engedhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiváncsisári815 kérdése:

Egy 13 éves lány mit engedhet meg magának egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Van egy barátom aki egy évvel idősebb/14/ nálam. Ez az első kapcsolatom és nem tudom mit engedhetek meg magamnak.Ő kicsit érettebb mint én és most nem tudom mit kéne csinálnom!!
2014. júl. 23. 23:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
22%

Szopas nyalas 1 ev mulva akar szex is

Legalabbis en igy csinaltam a volt bnommel

2014. júl. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Olyan egy év múlva sex adig bármi
2014. júl. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

szia.

13 évesen még nagyon nagyon fiatal vagy, ahogy ő is az 14 évesen.

én a helyedben semmilyen szexuális jellegű dologba nem mennék bele.

Gyerekek vagytok még. ezt ne bántásnak vedd, meg ne ledegradálásnak, hanem ténynek.

maradjatok is meg gyereknek, ráértek még a felnőtt játékokkal.

Ha benned is felmerül ez a kérdés, akkor te is érzed, hogy még nem vagy érett lelkileg egy komoly kapcsolatra. Ha meg nem lesz jó az első, lehet, hogy életed végéig bánni fogod, hogy így történt.

és szerintem nem az a kérdés, hogy magadnak mit engedj meg, hanem az, hogy a srácnak mit lehet még hagyni.

Én személy szerint azt tanácsolom, hogy csókon túl ne menjetek.

2014. júl. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Teljes mértékben egyetértek a 4-es kommentelővel, az első normális hozzászóló, az előtte lévőkre ne hallgass.....
2014. júl. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Valamilyen szinten igaza van a 4.esnek de mindenki máskor kész rá a 14 évesen már elfogadható szerintem de ezt neked kell érezned hogy mikor vagy rá kész.
2014. júl. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%
A te kezedben tartott lány lego figurát szép lassan közelítheted az ő kezében tartott fiú lego figurához
2014. júl. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Nagyon gyakori ***** válasza:

A 7-esnek van igaza, még gyerekek vagytok.


Kérdezd meg apukádat! Majd ő rendesen elmagyarázza a fiúnak, hogy meddig mehet el...

2014. júl. 24. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az már rossz hogyha a szülök döntenek ilyen témában, mi lesz legközelebb megmondják kivel házasodj ?
2014. júl. 24. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Nagyon gyakori ***** válasza:
13 éves kislányról beszélünk, aki tanácstalan... Nem házasodásról. Valószínű az apukája pont úgy félti, ahogy kell, azért írtam példának őt. Persze mindent ki lehet forgatni.
2014. júl. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
13 éves kisgyereknek minek kapcsolat?
2014. júl. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!