Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anyóséknak van valami beleszól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyóséknak van valami beleszólásuk ebbe?

Figyelt kérdés
A párommal 7 éve alkotunk egy párt,1,5 évig laktunk a szüleinél,aztán különköltöztünk,2 évet együtt éltünk egy lakásban ahonnan most ki kell költöznünk,útépítés miatt,és kisajátítják a lakást. A párom és a szülei eldöntötték,hogy visszaköltözünk a szüleihez,de én nem akarok, már próbáltam mikor ott éltem,és számomra maga volt a pokol. Felhoztam a páromnak,hogy menjünk albérletbe,azt mondta,hogy nem ő feleslegesen nem fog másnak fizetni,hisz ott a szülei nagy háza és elférünk,de én nem akarok oda menni. Azt mondtam a páromnak,hogy én inkább hagyom a munkahelyem,amin igaz nem sok sajnálni való van,mert 57.000Ft-ot keresek,nem költözöm a szüleihez,inkább hazaköltözöm az én szüleimhez,és erre a párom azt mondta,ha így döntöttem akkor elfogadja. De nem vett komolyan,mert a szüleinek erről egy szót sem mondott. Mert ma az anyja nekem mondta,hogy mostmár pakolnunk kellene lassan,és elmondta nekem,hogy ők,hogy képzelték el,hogy fogunk ott lenni,melyik szobában,stb...nem tudom,hogy nekem kell-e azt elmondani,hogy nem megyek oda,vagy a párom mondja el. Egyáltalán nem jó a kapcsolatom a szüleivel,nem járok hozzájuk,és mióta elköltöztünk tőlük 10 km-re,ők sem voltak 2 év alatt vagy 3x csak,attól nem többször. És nem tudom felfogni azt,hogy a párom,hogy akarja azt,hogy ilyen viszonnyal a szülei és közöttem ami van,ott tudjak élni. Ő mondta a saját szájával nekem,hogy nem felhőtlen a viszonyom a szüleivel. A párom 28 éves,én 25/N, ennyire anyuci szoknyája alá akar bujni...nekem ez nem tetszik. Neki ez így persze kényelmes,de engem nem néz. Egy biztos a szüleimhez fogok költözni, de nem tudom,hogy hogy adjam a tudtára a párom családjának.
2014. júl. 24. 19:01
1 2
 1/19 ASOT ***** válasza:

Ez a munka része nem világos.


Szóval felmondanál a melóhelyen, és hazaköltöznél és a szülők tartanának el?

Anonim oldal, úgyhogy elárulnád a párod mennyit keres?

ÉS hogy az a lakás ahol éltetek az saját volt e, és ha igen akkor tudnátok e venni másikat?

2014. júl. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Költözz csak el, anyósodnak semmi köze hozzá. Nem kell olyan helyen élned, ahol nem érzed jól magad. Mond meg megint a párodnak, hogy te komolyan gondoltad ezt a dolgot, és ha úgy érzed mond el a párod családjának is.
2014. júl. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Keresnék munkahelyet persze, és úgy tűnik lenne is. A párom a szüleinél dolgozik,havi 80.000 Ft-ot keres,reggel 5-este 8-ig mert mezőgazdasággal foglalkoznak,és ott mindig van mit csinálni,de hétvégén is mindig ott van,velem még 1 teljes napot nem volt itthon.A lakás amiben éltünk a pároméké, és a pénz amit kapnak érte az az övék.
2014. júl. 24. 19:11
 4/19 anonim ***** válasza:

Ha igy érzed, hogy nem szeretnél a párod szüleinél lakni, akkor ezt igy is tedd, és nagyon határozottan mond meg a párodnak, esetleg ezt tisztázd az ő szüleivel is.

Mond el nekik, hogy csak kettesben akarsz élni a pároddal és inkább albérletben, ha ez nem müködik, akkor hazaköltözöl a szüleidhez.Nehogy belemenj a közösködésbe, mert semmi magánéleted nem lesz.

2014. júl. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Mikor ott laktam náluk,volt olyan eset,hogy anyósjelölt rám fogta,hogy elloptam az asztalterítőjét,nem mondta ki nyíltan,de mindig akkor mondta,hogy ellopták mikor én ott voltam. Aztán persze meglett a terítő. A párom akkor sem állt mellém. Nem szólt semmit.
2014. júl. 24. 19:22
 6/19 ASOT ***** válasza:

úúúhhh hát az elég gyér akkor.


Másképp vagy vesznek nektek másik lakást vagy nem. Ha nem akkor meg vagytok lőve.

Mondjuk az jogos , hogy ennyi pénzből nem menne albérletbe még albérlet nélkül is épphogy kijöttök gondolom.


Szóval ha hosszútávon ez így marad és nem lesz lakás és a fizetésetek sem változik akkor ez nagyon nagyon a kapcsolat rovására mehet.


Nem látok semmi mást minthogy ennél jobb keresetet kéne találnotok már 100-100 e Ft jó lenne.

2014. júl. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 ASOT ***** válasza:

Az meg megint egy másik elkeserítő dolog h a párod nem áll ki melletted csak anyukája mellett.


A ti helyzetetekben a pénz a legfőbb probléma és akárhogy is mondanák bizony számít a pénz.

2014. júl. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Másik lakást nem vesznek. Az anyósjelöltem mindenkinek azt mondja,hogy a párom nem akar külön költözni. És mikor ezt a páromtól megkérdeztem tagadta,azt mondta,hogy nem igaz. Az hazudik,aki ezt mondja nekem,és,hogy az anyja sem mondott ilyet,már 2 ember mondta nekem ezt, akkor mind2 hazudik. És mikor mondtam a páromnak,hogy akkor tisztázza az anyjával ezt,mondta h jó fogja. Persze azóta is várom.
2014. júl. 24. 19:25
 9/19 anonim ***** válasza:
Erről a kapcsolatról mondj le, ennek nem lesz igy jóvége, ebből nem lehet jól kijönni, csakha bele se mész.
2014. júl. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 ASOT ***** válasza:
Útólsóval egyet értek. Végeredménybe ennek így nincs értelme....
2014. júl. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!