Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy csendesebb de viszonylag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csendesebb de viszonylag szép lány hogyan tud egy fiút meghódítani? Vagy aki nem nagyszájú az ássa el magát?

Figyelt kérdés
2014. júl. 24. 19:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Akár egyetlen mosollyal is.
2014. júl. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nekem pl az ilyen lányok sokkal jobban bejönnek, mert őket nehezebb meghódítani :) és annyira lelkesen tudnak beszélni ha egyszer szóra bírom őket :) de a lelkesedését csak én látom, mert más előtt csöndes továbbra is :)


21F

2014. júl. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azt nem értem, hogy sok lány miért olyan csendes. Mit kell az emberek előtt csöndebn lenni? Mert engem az mindíg zavart, ha egy lány van a mi társaságunkban, oszt nem is szól, esetleg még nem is köszön. Például van egy lány a szomszédban, aki még köszönni se szok. Barátnőm meg nemcsakhogy sokat beszél, hanem még be is szól az embereknek. Nekem ez jön be. Megyünk hozzánk, kint az utcán a csöndes lány, nem is köszön, csajom meg: Te bunkó F.@sz!!!


Egyébként tesómnál ez fordítva van. Ő a csendes lányokra bukik, még szerencse, h nem az lyankora, mint a csajom, mert szétverném tesóm pofikáját :D

2014. júl. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!