Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmondjam neki, vagy ne? Kérlek, adjatok tanácsot! Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Van egy férfi, akihez nagyon erősen vonzódom. Mondjuk elég régen, már évek óta. Sajnos Ő nős, családos ember. Én elvált vagyok, egy gyerekkel, és nem élek párkapcsolatban. Szóval ezzel a pasassal hetente 2-3 alkalommal szoktam összefutni, olyankor nagyon jól elbeszélgetünk. Soha nem tett még célzást arra, hogy esetleg bejövök neki, vagy valami hasonló. Szerintem – bár lehet, hogy ezt csak én gondolom így –, hűséges a feleségéhez, ezen kívül nagyon kedves, intelligens, családcentrikus. Tudom, hogy foglalt, de egyszerűen nem tudom kiverni a fejemből, nem megy. Soha nem zaklattam, nem akaszkodtam rá, stb. nem vagyok az a típusú nő.

Arra gondoltam, hogy egyik alkalommal, amikor összetalálkozunk, elmondom neki, hogy nagyon vonzódom hozzá, bár tudom, hogy ez nem kölcsönös, és hogy csak azért mondom ezt el neki, mert azt remélem, hogy ettől nekem könnyebb lesz. Azt is elmondanám neki, hogy mint ahogy eddig sem zaklattam, ezután sem fogom, ettől nem kell tartania.


És most jön az, amiért a kérdést kiírtam. Szerintetek ez hülyeség? Mármint az, hogy beszéljek neki az érzéseimről. Nem fog teljesen idiótának nézni? Tisztában vagyok vele, hogy nem fog szerelmet vallani, tényleg csak azért mondanám el neki, mert azt gondolom, hogy hátha jobb lesz így nekem, és utána esetleg könnyebben le tudnám zárni magamban ezt a dolgot, mert ennek így nem sok értelme van, hogy csak álmodozok valakiről, miközben pedig annyira magányos vagyok.


2014. júl. 24. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
addig olvastam hogy nős, családos ember. ne legyél f...szopó hagyd őt békén
2014. júl. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elsőnek, nem vagyok f..pó, sőt nem vagyok k.va sem. Akkor olvasd el végig. Nem tehetek az érzéseim ellen. Nem biztos, hogy az első mondat után kellene ítélkezni.
2014. júl. 24. 19:50
 3/6 anonim ***** válasza:

Én azt mondom légy őszinte magadhoz: igenis azt reméled, hogy viszonozza. És ha igen, akkor mi lesz? Átjár majd hozzád, te idővel többet érzel, és majd jön a nagy válás, vagy elhagy, és jön a sírás? Dehogy lesz könnyebb lezárni! Az van most, hogy tetszik neked, és színezgeted magadban. Keress mást, és ő szép lassan kikopik az emlékeidből.

Akár bejössz neki, akár nem, csak bajt hozol a fejére. Ha igazán tetszik, hagyd, ez a legjobb neki, te pedig ismerkedj, nézelődj, és szépen tartsd magadban a dolgot.

2014. júl. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#3. Lehet, hogy igazad van. Nem akarok neki rosszat, nem szeretnék egy szép családi idillbe belerondítani. Mindenesetre köszönöm.
2014. júl. 24. 20:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs mit, és remélem kibírod, kitartást:)
2014. júl. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se mond meg neki mert akkor ott lesz a fejében mindig és másképp fog a családjához állni pl. egy összeveszésnél.Biztos találsz magadnak valakit és utána el fogod felejteni.
2014. júl. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!