Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg nem normális kérés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem normális kérés?

Figyelt kérdés
Bnőm eléggé csapodár életvitelt folytatott, mielőtt megismertem. Voltak kalandjai, amiket saját elmondása szerint nem akart, de mégis megtörténtek, nem tudott nemet mondani alapon, nekem már ez is fura, ha nem lenne pánikbeteg/szorongásos el se hinném, hogy ilyen létezik.. Mindezek alkoholos befolyásoltság alatt történtek, soha nem józanul és végül is egyedül volt, nem tartozott senkinek elszámolással. A napokban valami más kapcsán elég bizonytalan volt, van nem kevés önbecsülés hiánya. Rákérdeztem, hogy megcsalna-e, erre mondta, hogy nem. Megkértem rá, hogy garantálja a hűségét, amíg együtt vagyunk. Szerinte hűséget eskettem vele, holott nem ez volt a szándékom. Egyszerűen csak kíváncsi voltam rá, hogy neki az a bulizós/kalandozós életvitel jobban bejön-e, mint a párkapcsolat, mert ha igen, akkor elengedném, harag nélkül. Tényleg gáz, hogy ilyenre kértem? Nekem számít a szava és ha megígér valamit, azt be is tartja.
2014. júl. 25. 09:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kapcsolatban nem lehet bulizni?
2014. júl. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Miért ne lehetne? Csak összefeküdni mással nem, legalábbis nekem nem fér bele. A bulizással nincs bajom.
2014. júl. 25. 09:10
 3/12 anonim ***** válasza:
3 dolog biztos csak: a halál az adózás és az adatvesztés. szerintem felesleges volt ezt a jelenetet lejátszani vele.
2014. júl. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ja, az nekem se fér bele :) De bulizni szeretek. A kettő nem kell, hogy együtt járjon. Gondolj bele, pl. én "veszélyesebb"vagyok, mert nem éltem ki magam, a barátnőd viszont igen.....
2014. júl. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Kiélte? Dehogy élte ez az én bajom. Milyen mentalitás az, hogy ő ezeket nem akarta, de nem tudott nemet mondani? Komolyan rosszul vagyok, amikor ilyen hülyeségeket beszél...
2014. júl. 25. 09:13
 6/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk az, hogy nem akarta, de mégis megtörtént, az nem jó. De próbálj benne bízni! De végülis csak elégedettebb, mint én, aki sokszor nem is akar szexelni a pasijával, mert ő nekem még csk a második, és bénának érzem magam...
2014. júl. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Veled van, belement abba hogy kapcsolatban vagytok. Evvel jár az is hogy megbízik benned, hűséges. Ha tombolni akarna akkor nem lenne kapcsolatban, ebbe nem gondoltál még bele?
2014. júl. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Mivel beteg, félek csak függőség alakult ki benne, irányomba. Meghallgattam, tanácsot adtam, van kinek elsírni a gondját baját. Persze lehet ér neki annyit ez, hogy megváltoztassa a hozzá állását. A szexről annyit, mivel nekem hetente jó lenne legalább 3x, szerinte már ninfomániás vagyok. Mondjuk szerintem az sokkal gázosabb, hogy pár órai ismeretség után oda adta magát valakinek, úgy, hogy nem is akarta, ráadásul védekezés nélkül..
2014. júl. 25. 09:21
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerinted ha megesketed egyből megtanul nemet mondani? :)

A bizalom nélkül amúgy sem fog menni. És ha megesküszik rá akkor mi lesz? Akkor azon fogsz kattogni, hogy be is tartja e.


"garantálja a hűségét, amíg együtt vagyunk"

A hűséget csak az idő garantálja. "amíg együtt vagyunk".

Nocsak, te sem hiszel az örökké "ásó kapa nagyharang" -ban? Legalábbis vele? Ez szerintem fontos kérdés, hogy hogyan tekintesz rá. Barátnő, vagy esetleg már sokkal több is? Radikálisan átalakítja majd a megoldás felé vezető gondolkodásodat ha erre határozott választ tudsz adni magadnak.



Azt írod, hogy kíváncsi voltál, hogy még bulizós/kalandozós időszakát éli e vagy már megállapodna e. Ebben benne foglaltatik, hogy tisztában vagy az ember életszakaszaival, és képes vagy tiszteletben tartani azt.

Ez nagyon érett gondolkodás. (komolyan)

De légy felkészülve lélekben is, hogy esetleg még a kalandozósat választja esetleg. A "harag nélkül" egy dolog, attól még fájhat.


Neked nem fér bele, hogy esetleg becsúszik pár kaland. Tervezetten elfogadni egy dolog. De megbocsájtanád e neki ha mégis megtörténik? Ez egy másik kérdés ami kardinális.

2014. júl. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igazából az zavar az egészben, hogy saját bevallása szerint nem akarta, de mégis megtörtént. Eleve rosszul tálalja és egy tanult emberről beszélgetünk, diploma és több nyelv vizsga, illetve 30 feletti. Persze nem látunk a jövőbe, de saját magamból kiindulva hűséges leszek hozzá, ergo meg tudom ígérni neki. Harag nélkül elengedném igen, persze, hogy fájna, de ha az az életvitel neki jobban tetszene, akkor egészségére, annyira nem is sajnálnám.. Sokkal jobban fájna, ha mellettem kavarna. Hozzáteszem, hogy józanul vakon megbízok benne, nem verne át, ebben biztos vagyok. Ha becsúszik egy kaland, akkor vége, ezt tudja jól. Nem hiszem, hogy nekem ffi létemre ezt el kellene viselnem, neki se, természetesen. Igenis egy felnőtt emberben legyen kontroll, a cselekedetei felett. Mondom, ha nem biztos magában, nyugodtan élje ki magát, csak engem hagyjon ki belőle. Sokkal jobban fájna, ha esetlegesen "átverne", mintha előre megbeszéljük és mindenki keresi inkább azt, amire szüksége van.
2014. júl. 25. 10:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!