Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg nem normális kérés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem normális kérés?

Figyelt kérdés
Bnőm eléggé csapodár életvitelt folytatott, mielőtt megismertem. Voltak kalandjai, amiket saját elmondása szerint nem akart, de mégis megtörténtek, nem tudott nemet mondani alapon, nekem már ez is fura, ha nem lenne pánikbeteg/szorongásos el se hinném, hogy ilyen létezik.. Mindezek alkoholos befolyásoltság alatt történtek, soha nem józanul és végül is egyedül volt, nem tartozott senkinek elszámolással. A napokban valami más kapcsán elég bizonytalan volt, van nem kevés önbecsülés hiánya. Rákérdeztem, hogy megcsalna-e, erre mondta, hogy nem. Megkértem rá, hogy garantálja a hűségét, amíg együtt vagyunk. Szerinte hűséget eskettem vele, holott nem ez volt a szándékom. Egyszerűen csak kíváncsi voltam rá, hogy neki az a bulizós/kalandozós életvitel jobban bejön-e, mint a párkapcsolat, mert ha igen, akkor elengedném, harag nélkül. Tényleg gáz, hogy ilyenre kértem? Nekem számít a szava és ha megígér valamit, azt be is tartja.
2014. júl. 25. 09:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Értelek. Azért ne legyél túl görcsösen szabálykövető/szabálykövetelő.

Sem ebben, és másban sem. Az emberek olykor hibáznak, és te is fogsz (komoly összegben merek fogadni, hogy ebben is fogsz majd te is idővel cirka 20 éven belül) mindig vedd figyelembe az ember esendőségét. Mert mindannyian azok vagyunk. A hibalehetőségekre mindig légy nyitott felismerni, és arra felkészülni.

Te nem bocsájtanád meg ha félrelépne azt írod. Pedig lehet néha kéne. Amikor a tét egy válás, egy közös élet komplett egzisztenciáját kell szétbombázni vagyon megosztással, és gyerek elhelyezési pert kell indítani, hogy a csonka család melyik részében nőjön fel, és két ember 40-50 évesen kezdhetné újra szinte az egész életét, akkor én szerintem az ár túl nagy ahhoz képest, hogy csak egy görcsös elhatározásról van szó.

2014. júl. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ne agyald túl. Mindaddig, amíg nem csinál vmi gyanúsat, addig ne rágd ezzel, mert a végén te fogod őt mások karjaiba lökni
2014. júl. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!