Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Madrid0606 kérdése:

Ez féltékenység lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Megismerkedtem egy csajjal akivel szuper volt minden!Barátok voltunk mert szerelmes volt még az exébe!Késöbb összejöttünk és csodálatos volt minden!Mondta h szeret!Minden téren összeillettünk!Tudtam h még nem felejtette el a volt pasiját!A srác egy ......!2 és fél évig voltak együtt!2 év után a srác elhanyagolta és a csaj mást keresett aki miadt ott hagyta a srácot!1hónapra rá rájött h az exet szereti és vissza akrt menni hozzá!A gyerek pár napra elhitette vele hogy minden oké de aztán kidobta! A csaj 3 hónapig könyörgött a srácnak h fogadja vissza de nem!Azt mondta csak barátok lehetnek mert ő egy másik csajt szeretne!Nah ekkor a csajszi teljesen összetört!Akkor ismertem meg és tartottam benne a lelket!6 hónapja ismerem és 3 hónapig velem lakott!Most h a gyereket ott hagyta a másik csaj és látta h összejöttünk hamar kelett neki!És a barátnőm vissza ment hozzá!Most csak féltékeny lehet a gyerek????
2014. júl. 25. 12:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Hát akkor a lány hülye, már bocs.
2014. júl. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Csak a felkiáltójelet ismered! Nagyon zavaró!


Amúgy szerintem féltékeny volt a srác valószínűleg.

2014. júl. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Tudom hogy az!

De szerelmes abba a fa..kalapba.Azt mondja h befog kattani mert 2 pasit szeret.És nem lehet 2 pasija!

2014. júl. 25. 12:47
 4/17 A kérdező kommentje:
Mindenki azt mondja h várjak.Pár hétig kell a gyereknek és megint dobja!
2014. júl. 25. 12:48
 5/17 anonim ***** válasza:

Igen. Féltékeny lett a srác. Így már jobban kellett neki.

De Kedves Kérdező, remélem, nem fogadod vissza a csajt, ha a srác újra kidobja. Mert ez egy "ha nincs ló, jó a szamár is" szituáció, ugye Te is érzed!

2014. júl. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Hülye vagyok és szeretem.Mindenkinek jár egy második esély.Persze csak ha megtudjuk beszélni a dolgokat!
2014. júl. 25. 13:17
 7/17 A kérdező kommentje:
Mindenki 1 hónapot ad nekik.Tegnap azt mondta h legyünk jóba mert nem akar elveszíteni!Kérdeztem tőle h a srácnak nem fog tetszeni de azt mondta h ha akkor nem akar vele lenni akkor nem lesz semmi se közöttük!!
2014. júl. 25. 13:19
 8/17 anonim ***** válasza:

Huhh. Ez ugye Temagad se hiszed el!!!

Nem Te vagy a favorit ebben az "édeshármas"-ban.

Legyen már egy kis tartásod!!


És nem mindenkinek jár a 2. esély. Van a sokadikat is eljátssza.


Bocs a stílusért...

2014. júl. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Mit nem hiszek el??
2014. júl. 25. 14:45
 10/17 anonim ***** válasza:
Ha a srác dobja akkor ne fogadd vissza a csajt. Te csak egy pókerék vagy mostantól. A második esélye Te (!!!) voltál, de őt elvakította a másik iránti fölösleges vonzalom. Ezt a lányt már hagyjad. Mégte jársz rosszul.
2014. júl. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!