Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Madrid0606 kérdése:

Ez féltékenység lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Megismerkedtem egy csajjal akivel szuper volt minden!Barátok voltunk mert szerelmes volt még az exébe!Késöbb összejöttünk és csodálatos volt minden!Mondta h szeret!Minden téren összeillettünk!Tudtam h még nem felejtette el a volt pasiját!A srác egy ......!2 és fél évig voltak együtt!2 év után a srác elhanyagolta és a csaj mást keresett aki miadt ott hagyta a srácot!1hónapra rá rájött h az exet szereti és vissza akrt menni hozzá!A gyerek pár napra elhitette vele hogy minden oké de aztán kidobta! A csaj 3 hónapig könyörgött a srácnak h fogadja vissza de nem!Azt mondta csak barátok lehetnek mert ő egy másik csajt szeretne!Nah ekkor a csajszi teljesen összetört!Akkor ismertem meg és tartottam benne a lelket!6 hónapja ismerem és 3 hónapig velem lakott!Most h a gyereket ott hagyta a másik csaj és látta h összejöttünk hamar kelett neki!És a barátnőm vissza ment hozzá!Most csak féltékeny lehet a gyerek????
2014. júl. 25. 12:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

"Tegnap azt mondta h legyünk jóba mert nem akar elveszíteni!Kérdeztem tőle h a srácnak nem fog tetszeni de azt mondta h ha akkor nem akar vele lenni akkor nem lesz semmi se közöttük!!"


Erre gondoltam... Ugye nem hiszed, hogy egy barátot (Téged) fog választani, ha van esély rá, hogy újra összejöhet a "nagy szerelem" a másik sráccal??

2014. júl. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
De csak azért kell a gyereknek mert nem akarja h mással legyen igaz???Féltékenység az egész???
2014. júl. 25. 15:29
 13/17 anonim ***** válasza:
Igen. Féltékenység. És ha féltékeny, akkor fontos neki. De az nem mindegy Neked már, hogy miért jöttek össze újra?
2014. júl. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Nagyon nem!mert szeretem!!!
2014. júl. 25. 16:35
 15/17 anonim ***** válasza:
Hidd el, tudom, milyen a szitu. Voltam már hasonló helyzetben. Éppen ezért javaslom, hogy próbálj továbblépni. De ez persze csak az én véleményem. Na üdv!
2014. júl. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Azt mondják szinte minden pasi átéli ezt.A főnököm szerint ha visszafogadnám max 3-4 évig lennénk együtt!De nem tudok mit csinálni!Mindent megtettem neki!Nem volt munkája visszakönyörögtem a gyárba mert nem tudta fizetni az albérletet!Kidobta a barátnője az elbérletből elmentem és elhoztam hozzánk!Tetoválást szeretett volna de nem volt neki pénze rá!Haver megcsinálta neki ingyen.Meghalt a telefonja amit használtan vett ès nem akart megcsinálni a nő ahol vette!Elintéztem és megcsinálta.Átrakták olyan műszakba ahol nem volt neki busz és napi 20km-t kelett tekernie!Elintéztem h átrakják buszos műszakba.
2014. júl. 25. 17:01
 17/17 anonim ***** válasza:

Túl sokat tettél érte, mégis elment tőled.

Szerintem csak egy 'menedék' vagy addig amíg kitudja hányszor vissza nem fogadja az exe. Egyértelműen nem szeret téged, de ha mégis akkor is csak második vagy neki ez elég neked?

És ha jön neki még egy ilyen 'ex-féleség pasi' akit jobban szeret mint téged, akkor megint otthagy?

Egyértelműen nem hűséges!

(Személyes vélemények, ne vedd sértésnek)


Sok sikert hozzá.

2014. júl. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!