Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsofikaaa88 kérdése:

Mi a baj a kapcsolatunkkal?

Figyelt kérdés
A barátom néha úgy érzem nem boldog velem, máskor meg rettentően felhőtlen a viszonyunk. DE ő akkor lazul fel legjobban ha iszik és ez igy enm jó. Szerintetek? Van hogy csak akkor mondja, hogy szeret, igy ugy imád, és rákérdeztem miért csak ilyen alkalmakkor szeret, mondta mindig szeret csak ilyenkor jobban. Részeg volt. Miért mondta ezt nem esett jól. Mit értette ez alatt? És most nem szeret? Máskor amúgy hétköznapokon meg csak nem mondja, de érezteti, ha jo kedve van és nem fáradt bujik és érzem hogy szeret. De lehet csak rosszul érzem? Néha meg mintha nem lenne boldog velem. Mi lehet az oka?? Ő azt mondja boldog.

2014. júl. 25. 16:50
 1/3 anonim ***** válasza:
en is ilyen vagyok kemeny szivü olyankor inkabb bunkobb vagyok de ha iszok meglagyulok :)
2014. júl. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de attól még igaz amit akkor mondasz tehát ha szeretsz egy lányt?
2014. júl. 25. 16:55
 3/3 anonim ***** válasza:
persze csak jozanon nehezemre esik kimondani ,mert olyankor tul nyalasnak erzem magam reszegen meg tojok az ilyenekre :)
2014. júl. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!