Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi a baj a kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a baj a kapcsolatunkkal?

Figyelt kérdés

Lassan 3 éve vagyunk együtt, de még mindketten a saját szüleinknél élünk.

Úgy volt, hogy a szüleimhez költözünk év elején, de ebből nem lett semmi, mert a párom elodázza, beszélni sem hajlandó róla.

Korábban mindennap együtt aludtunk, most már jó, ha hétvégente, részben mert sokat dolgozik, új munkahelye van, részben meg én nem szívesen megyek az anyjához. Kedves velem meg minden, csak túl irányító típus, mindig rendezkedik a barátom szobájában, és az én holmijaimat is elpakolja. Már többször próbáltam erről finoman beszélni a barátommal, de ideges lesz, azt hiszi, csak bántani akarom az anyukáját.

Félek, hogy ez már tarthatatlan állapot, ugyanakkor közösen a terveink. Még fiatalok vagyunk (én 22, ő 21), de vele akarok gyereket vállalni, és ő is így gondolkodik. Csak nem tudom, hogy lesz addig, míg nem tudunk összeköltözni. :(


2013. júl. 15. 21:54
 1/8 anonim válasza:

Közös lakáson nem gondolkoztok? Akár bérelve is..igazán akkor ismernétek meg egymást. Egészen más együtt élni valakivel és egészen más alkalmanként találkozni, egészen más szülők közelében élni és egészen más, ha csak ti lennétek. Gyermekvállalással szerintem ezért még picit várni kéne. Ha van lehetőségetek, próbáljátok ki először a másoktól független, közös életet, mert sok meglepetést tartogathat!

Ha akkor is minden a helyén van és működik, akkor idővel jöhet egy egészséges kisbaba! Legyetek boldogok!

2013. júl. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 DukePool ***** válasza:
Még fiatalok vagytok... és úgy is gondolkodtok. Először ezen változtassatok, mindketten aztán lehet beszélni a többiről.
2013. júl. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem tudunk albérletbe költözni, mert nekem nincs rendszeres jövedelmem.

De nem is akar, mert az kidobott pénz. Úgy volt, hogy a szüleimhez jön, de már nem akar.

2013. júl. 15. 22:06
 4/8 anonim ***** válasza:
Szülőknél élni? Az teszi csak igazán tönkre a kapcsolatot! Még a legjobbakat is! Nem véletlenül nem akar odaköltözni! Okosan döntött. Majd ha dolgozol, összeköltöztök. De ha már most ellaposodott a kapcsolatotok, akkor nem hiszem, hogy még együtt lesztek akkor.
2013. júl. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy egyikőtök sincs szívesen a másik családjánál. Ami a ti korotokban teljesen normális. Nem tudtok valamit közösen bérelni?
2013. júl. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Sajnálom, hogy nincs lehetőség bérelni.. Én is laktam egy férfivel és az anyjával, nem volt benne köszönet, még ha nyíltan nem is volt veszekedés - sokszor elég a jelenlét, a kisugárzás..

Ha úgy gondolja a barátod, hogy kettőtök nyugalma érdekében kidobott pénz lenne bérelni lakást, akkor ez szomorú, ha amúgy anyagilag nem okozna gondot..

2013. júl. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem keres annyit, hogy fent tudnánk tartani albérletet, de annyira nem is akarja. Ő jól elvan otthon.
2013. júl. 15. 22:39
 8/8 anonim válasza:
Ti még túl fiatalok vagytok ahhoz, hogy összeköltözzetek és gyermeket vállaljatok. Ebből a kapcsolatból még nem biztos, hogy hosszútávú kapcsolat lesz. Már most látod a hibáit, ami lehet, hogy egyre jobban idegesíteni fog. Várjatok még, élvezzétek egymás társaságát. Szórakozzatok, bulizzatok, nem maradtok le semmiről! Pár év múlva kiderül egymásnak vagytok-e teremtve.
2013. júl. 16. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!