Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bennem van valami hiba?

Figyelt kérdés
Túl az 50-en próbálkozok a társkereséssel,de eddig mindig olyan férfiakat fogtam ki akik nem vetik meg a károsszenvedélyt( alkohol,cigaretta). Nem lenne gond ha csak módjával fogyasztanák,de az hogy nap mint nap 4-5 doboz sört bevedel az számomra érthetetlen. A jelenleg megismert barátommal is így jártam. Megismerkedésünk elején csak szolidan egy üveg sört megivott,aztán 3 hónap után amikor már a hétvégéket nálam töltötte egyre több sör fogyott és egyre többször telepedett ki az erkélyemre cigizni és olyan jól el volt ,kész hawai dizsi volt neki ,én főztem ,mosogattam egyfolytába és még a kávét is kérte meg sem várva hogy én megkérdezzem kér-e. A szexben meg nála az a trendi hogy elöször neki legyen jó mert hogy nem sokáig tudja visszatartani az ejakulációt és hamar elmegy. Én meg majdhogy nem magamra hagyatkoztam. Aztán elszakadt a cérna és mondtam neki ,ha hozzám átjön akkor csak úgy jöjjön ha nincs benne pia és ne is hozzon magával mert nekem ez így nem jó ,akkor igérte hogy oké többet ilyen nem fordul elő. Adtam még egy esélyt,de nem sokáig tartott a fogadása,megint ott tartunk ahol az elején és most már az is bosszant hogy most nem azért a két napért de akkor egész nap nálam van és a kaját én állom és használja a vizet amit elég rendesen folyat,áramot és semmivel nem száll bele. Még annyira sem hogy akkor valamit vásároljon a hétvégi ebédhez. A szexben meg csak az önzőség van nála és ha már elsőre neki lesz jó , nem gondol arra hogy akkor legalább engem is megpróbáljon valamilyen módon utána kielégiteni. Most ott tartok hogy megmondom neki ,én nem tartok el egy pasit sem és főleg úgy nem hogy még szexben sem kapom meg a kielégítést. Nem tudom hogy van ez hogy mindig ilyen pasikat fogok ki.
2014. júl. 25. 22:20
 1/6 anonim ***** válasza:
na, király, 50 felett milyen jó pasinak fogok számítani majd XD
2014. júl. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Dobd ki az èlösködö b*zi parasztját!
2014. júl. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hagyd ott,mert csak bejár hozzád és lelak.Tudom 50 éves korában már tart valamitől az ember(18 vagyok ezt nem tudom).

Én nem tennék ilyet egy nővel,főleg mert a piát is megutáltam a cigivel együtt.

A szexnél meg inkább lesem a páromat,ha gyorsan elmennék jön a köv menet(tudom 50-es korokban már nem úgy van)

2014. júl. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
látod kedves kérdező a tanulság => fiatal csókákra kell menni akik totálisan ki vannak éhezve, mert a korukbeliek parlagon hagyják őket :D
2014. júl. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
amúgy ebbe a korba, szintem mindenki vedel, mert szar az élete... mert MO-n ebben a korban a férfiak 3/4-nek szar az élete...
2014. júl. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5-ke,az hogy valakinek szar az élete nem kéne hogy ennyire a károsszenvedély rabja legyen. Nekem se könnyű az életem ,én is csak szar kis közalkalmazotti fizetésből élek és rakás felelőség van a nyakamon,elég egy apró figyelmetlenség és mehetek a börtönbe,mivel gyerekekkel foglalkozok. De azért még sem várom úgy haza a barátomat hogy már tele vagyok piával és még ráiszok 4-5 üveg sört. Nem igaz basszus hogy egy ember két napot amíg együtt van a barátnőjével ,hogy nem bír ki pia nélkül. Ami a szexet illeti ,van olyan férfi aki 50 felett is oda figyelő és tud teljesíteni az ágyban, ha ismeretében van a szexuális kultúrának.
2014. júl. 26. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!