Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmet imádjak a fiúk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmet imádjak a fiúk, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szép lány, udvarolnak neki a srácok. Ez nem is lenne, baj csak ő ezt élvezi, és egy kettő neki is tetszik és ez zavar. Mit tegyek? Örüljek hogy ezeket elmondja?
2014. júl. 25. 23:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért kéne tened bármit is ?
2014. júl. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha csak olyan szinten jönnek be neki, hogy külsőre tetszik, akkor nincs nagy gond.
2014. júl. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen örülj neki szerintem hogy őszinte veled. Velem is úgy volt hogy sokan akartak tőlem sok mindent, de én hű maradtam a barátomhoz, pedig volt hogy kb le se sz*rt. Na mindegy már szakítottunk, jobb is így.
2014. júl. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Fotózás alapfokon válasza:
Beszélj a csajoddal mond el mit érzel
2014. júl. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mond el neki hogy szarul esik neked hogy ezt csinállja és hogy jobban örülnél ha elküldené a fenébe az udvarlókat.
2014. júl. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
gangbang
2014. júl. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
neked is tetszene a helyében. nem nagyon tehetsz mást, mint, hogy olyan párja leszel, aki nem érdemes elhagyni. féltékenységgel csak saját magad alatt vágod a fát.
2014. júl. 26. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!