Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok, volt már részetek k....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, volt már részetek k. rva szar szexben?

Figyelt kérdés

Mit NE csináljunk? Mik azok a hibák, amikkel elrontunk mindent? (tételezzük fel, hogy a srác ápolt, humoros, sportos és nem kőbunkó).

Ha valami nem esik jól, akkor szóltok, vagy inkább tűrtök?



2014. júl. 25. 23:55
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Köszi :)

gondolom, ha szeretek nyalni (és tudok is) az nem jelent hátrányt :D

2014. júl. 26. 00:50
 12/22 anonim ***** válasza:

10-es vagyok.

Ez a párodtól is függ. Én pl. azon ritka állatfaj egy példánya vagyok aki utálja az orális szexet. Akkor is ha nekem csinálják.

Ne röhögj tényleg rühellem. Minden más ok,.de ez tabu.

2014. júl. 26. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Miért röhögnélek ki?

És miért számít tabunak? A sajátodat nem találod szépnek? :)

2014. júl. 26. 01:08
 14/22 anonim ***** válasza:
Nem. Meg vagyok elégedve magammal és az övével is. Egyszerûen nem tetszik a dolog. Picit gusztustalan :) Egyébként szégyenlõs se vagyok :) Nem tudom miért van ez így, egy szakember biztos megmondaná a tutit, de annyira nem érdekel hogy ezzel foglalkozzak ;)
2014. júl. 26. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
:D szerintem sem fontos annyira. Az a lényeg, hogy találtál valakit, aki szeret téged :)
2014. júl. 26. 01:17
 16/22 anonim ***** válasza:
Így van ;)
2014. júl. 26. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, pont most volt egy ilyen esetem. 33 éves pasi, tiszta, rendes, normális, de a szex siralmas volt vele. Eleve elég kicsi és vékony volt a farka, ez még nem lett volna baj, de fel sem állt neki rendesen. Behatolás után olyan óvatosan és lassan sőt motivàlatlanul mozgott bennem, hogy majdnem sírva fakadtam. Gondoltam jobban felizgatom, szájjal próbálkoztam. Semmi! Más pasik hörögve élveznek a szopási technikámtól, ő meg csak feküdt mint egy fadarab. Én még ilyet sose tapasztaltam. Nem élvezett el egyikünk sem. Eddig ez volt a legrosszabb aktusom életemben...
2014. júl. 26. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is hasonló tapasztalataim voltak... sosem mondtam, hogy nem számít a méret, mert én tapasztaltam, hogy igen. háromszor is volt dolgom átlagon alulival, pedig összesen hat pasi volt az életemben és abból az egyikkel öt évig jártam, a másikkal most vagyok öt éve.

akivel most vagyok, azzal fantasztikus a szex, szóval minden korábbit lehúz, de ami negatív tapasztalatom voltak, az méret, gyorsaság, rossz technika.

plusz számomra is tök lelombozó volt, ha valakinek nem állt fel. volt olyan srác, aki csomó ideig fűzött, beadtam a derekam, romantikus este, pezsgő, minden, mire oda jutunk, nem áll neki... na mondom szuperül kezdődik. orális szex, semmi, erre benyögi, hogy sok volt a pezsgő és ki kellett mennie pisilni. hát gondolhatod mekkora kedvem volt ezután...

azt se szeretem, aki túl puhány és csak puhatolózik. írta itt valaki, hogy van szája és el tudja mondani, mit szeretne. szerintem inkább az a jobb, ha nem kell mondani semmit. a mostani kedvesemmel az első pillanattól fogva egy húron pendülünk, egyszer nem kellett irányítani, nagyon összeillünk, meg is becsüljük egymást :) persze öt év alatt beszéltünk a szexről, de az mondjuk eszembe se jutott volna, hogy első alkalommal dirigáljak :D

2014. júl. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Ja, és akik bénáztak anno 24, 28 és 26 évesek voltak, tehát nem tinik :/
2014. júl. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Őszintén szólva, nem gondoltam volna, hogy ennyire is lehet siralmas :D (bocsi, nem téged akarlak bántani, de ha már fel sem állt neki, akkor erre nem tudok mit mondani)

és neki is 10 centi körül volt a farka?

2014. júl. 26. 14:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!