Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok, volt már részetek k....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, volt már részetek k. rva szar szexben?

Figyelt kérdés

Mit NE csináljunk? Mik azok a hibák, amikkel elrontunk mindent? (tételezzük fel, hogy a srác ápolt, humoros, sportos és nem kőbunkó).

Ha valami nem esik jól, akkor szóltok, vagy inkább tűrtök?



2014. júl. 25. 23:55
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

Én is csak ámultam... ilyen még sosem volt velem, le sem kellett kerülni a ruhának, már mindig éreztem, hogy okés odalenn minden. de ha pl. a barátommal fekszünk egymás mellett az ágyban, és nincs ruha, akkor is elég két puszi a nyakára és kész, úgyhogy ez anno ledöbbentett.


és igen, sajnos nem volt túl méretes e mellé. a hosszal nem feltétlenül volt baj, az annyira nem oszt, nem szoroz, de a vastagsággal volt gond, márpedig ez szerintem sokkal fontosabb, mint a hossz. úgyhogy ezután a szuper felvezető után mondhatni, hogy semmit sem éreztem. szerencsére hamar vége lett :DDDDDDDD na, ez volt a legrosszabb, azt hiszem!!!!!

2014. júl. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
67%

Pár saját példa, amikor lelombozódtam:

- ha megjött nekem, nincs szex, mert nem akar lepedőt mosni

- lefekszem mellé meztelenül az ágyban, és ad nekem pólót pizsamának

- sorozatban azzal kezdi a szexet, hogy én ezt meg azt csináljam vele, aheyett, hogy ő ugrana rám

- papírzsepivel rögtön letörli magáról meg rólam (engem megőrjít, ha valaki az ágyban tisztaságmániás, ott ne legyen az)

- kimegy rögtön utána megmosakodni

2014. aug. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!