Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom elengedni?

Figyelt kérdés
Volt egy távkapcsolatom... 2 évig ment.. most lett vége 1 hónapja, én annyira nem fogtam fel, hogy 3 napja írtam.. de amit akkor mondott egyszerűen padlóra küldött.. egyszerűen hiányzik.. nem múlik úgy el óra, hogy ne gondolnék rá... könyörögtem neki, mint egy kutya, hogy még 1 alkalom, még egy... de mondta, hogy nekünk már nincs közös jövőnk és hogy van már más... nem tudok mit csinálni... véleményeket várnék...
2014. júl. 26. 00:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Az idő segíteni fog, csak bírd ki, máskülönben saját magadat, a jövődet teszed tönkre olyasvalakiért, akit már nem érdekelsz.
2014. júl. 26. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
olyannyira kiölte belőlem a bizalmat és minden mást ez a kapcsolat, hogy az valami hihetetlen... nagyon remélem, hogy nem tud elfelejteni és mindig "kísérteni" fogom
2014. júl. 26. 01:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Ilyen hülyeségeket ne remélj, szimplán csak felejtsd el. Ne szivasd magad.
2014. júl. 26. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ugyanilyeneket írt az ex barátnőm miután szakítottunk. fél évre rá lett egy pasija akivel azóta is boldogan élnek. egyszerűen el kell fogadni, hogy vége és tovább lápni, és ehhez idő kell. van akinek ez pár hónap, van akinek egy két év. ez az idő pedig a te hozzáállásodtól is függ.
2014. júl. 26. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!