Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit csináljak, tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak, tényleg fizessem ezt mind vissza az exemnek?

Figyelt kérdés
Fél évig együtt voltam egy pasival, de sajnos szakítottam vele, mert megőrjített a féltékenykedésével. Szakítás után egy borítékban összegyűjtötte a kapcsolatunk alatt lévő összes számlát (meghívások, mozi, belepök stb) van ez vagy 200 ezer Ft összeadva és azt akarja, hogy fizessem vissza neki a felét. Ok valóban mindig ő hívott meg, de ő ezt akkor nagyon akarta, most meg..... Azt mondta, addig nem hagy békén, míg ki nem fizetem neki a számlák felét.
2014. júl. 26. 10:43
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
Eleg genyobeka...
2014. júl. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
Ez hülye
2014. júl. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
Azért ha fél év alatt ennyi összejött akkor arra tippelnék hogy szereted a pénzt.
2014. júl. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
Ez szemetseg! Ha o akart fizetni , eszedbe se jusson visszafizetni.
2014. júl. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
ne fizess semmit mert egy számító dög volt és egyébként is miatta lett vége a dolognak. egyébként se követelheti.
2014. júl. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
Kényszerítette rá valaki, hogy mindenhova meghívjon?! Ez egy állat!
2014. júl. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
de viszont cserébe hivatkozhatsz neki nyugodtan a BTK 222. § zaklatás címszavára, ha nem hagy békén fel lesz jelentve.
2014. júl. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
89%

#3:

Már miért lenne sok? Egy normális vacsora 2 főre 8-10E, egy mozi 5E, egy wellness hosszú hétvége 2 főre kb. 80E. Se perc alatt összejön.


Kérdező: nincs egy bátyád, vagy barátod, aki pofán verje a parasztot?


Egyébként meg számold össze, hogy hányszor feküdtél le vele, óránként egy tízesbe szorozd fel - átlagár a fizetős lányoknál - és tedd elé, hogy fizesse ki ... amikor te is élvezted, akkor felesbe, amikor te nem is élvezted, akkor 100%-ban :-P :-D

2014. júl. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:

Én azt tenném, hogy megmondanám neki, hogy ő hivott meg, akkor ugy volt, hogy meghiv és ő állja a számlát. Tehát nem fizetnék.

De a másik dolog, hogyha egy erőszakos ürge, akkor odaadnám neki a pénzt de kizárólag postán küldeném el. amit át kell vennie és kijelenteném hogy a továbbiakban ne keressen, mert zaklatásnak veszed. Ez nekem nem nagy összeg, tehát hogy ne halljak róla soha többet nekem megérné, és hálát adnék az istennek, hogy vége megszabadultam tőle.

2014. júl. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
Ha előre megegyeztetek volna, hogy ez nem meghívás, hanem kölcsön, akkor esetleg, de így... ne törődj a hülyegyerekkel! És legközelebb rendes pasit válassz, ne ilyen szemetet, ez parancs! :)
2014. júl. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!