Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi az ami eszedbe jut első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az ami eszedbe jut első párodról? Sajnálod hogy szakítás lett? Túl hamarkodott volt a döntés, vagy meg gondolt?

Figyelt kérdés
20/Nő
2014. júl. 26. 14:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

nagyon szerettem, túlságosan is...és az önzőségemmel, a szeretetemmel megfojtottam a kapcsolatot...nagyon boldog voltam mellette, de úgy tűnik neki nem tetszett, de ezt soha nem mondta, csak, hogy legyen vége...sajnálom, hogy szakítás lett a vége, ő elég gyorsan túl tette magát rajtam, nekem elég sok évembe telt...jó tanulság volt, most már nagyon vigyázni fogok a kapcsolatomra, csak meg kell találni a megfelelő lányt aki mellett leélhetem az életem boldogságban és szeretetben :) persze ezért mindent meg kell tennünk mind2-nknek...


21F

2014. júl. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
nagyon sajnálom, hogy vége lett. még mindig őt szeretem, soha nem fogom elfelejteni. annyira jó volt hozzám, olyan édes volt. bármikor újrakezdeném vele...de nem lehet.
2014. júl. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Az első kapcsolatom csak azért volt, mert már idegesített, hogy nem volt még senkim és szűz voltam 20 éves létemre. Nem voltunk sokáig együtt, de szr volt, a szexben is béna volt. Nem hagyott nagy nyomot, kb 2 hét alatt elfelejtettem, főleg, hogy megcsaltam életem első igazi szerelmével. Nem vagyok rá büszke, naiv és gyerekes voltam akkoriban.


Az első szerelmemet baromi nehéz volt elfejteni. Több mint egy évig szenvedtem. Még most is napi szinten eszembe jut, de már nem rossz érzéssel gondolok rá.


Most már szerencsére boldog vagyok, szerelmes vagyok és elégedett az életemmel.

2014. júl. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

A legelső "kapcsolatom" tartott kemény három hónapig kb., és szégyenlem leírni, de kb. alig beszélgettünk :D Lényegében smárolásból/tapizásból állt, túl sok értelme nem volt, ha lehet így fogalmazni :)

Akkor rádöbbentem, hogy gyerek vagyok még az ilyesmihez (11. osztályba jártam), úgyhogy jó ideig csak magammal foglalkoztam (önmagam megismerésével). Sajnálni nyilván nem sajnálhatom a végét, mert el sem kezdődött semmi :)

2014. júl. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

7-es vagyok. Na az első szerelmet nem tudom elfelejteni, és kb nem is tudok nemgondolni rá időről időre. Irtózatosan hiányzik, hogy valakit megint úgy szeressek és viszont.


23L

2014. júl. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon jó volt és azóta is jóban vagyunk. Viszont vallom nem bántam meg az elválást. Tapasztalatlanok voltunk, mindkettőnk jellemfejlődésènek segített a döntés.
2016. máj. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!