Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megértenétek a helyében?

Figyelt kérdés

Pasim strandolni akar velem, viszont a fürdőruhám kicsi rám ( vagyis a felsőből kibuggyannak a melleim). Pénzem nincs újat venni, mert amilyen nekem kell méretben az elég drága (tudom, h vannak olcsóbbak, de súlyos melleim vannak, amit tartani kell és azon a pénzen, amin vehetnék inkább olyan dolgot vennék, amire tényleg szükségem van) és azt sem akarom, h ő vegyen nekem (ő is talál hasznosabb helyet a pénzének). Ha elmondom neki, h strandolhatunk, de én nem megyek be vele a vízbe, mert nincs fürdőrucim, akkor ti kiakadnátok?

köszi



2014. júl. 26. 19:06
1 2
 1/11 Kerida ***** válasza:
100%

1. nőként megértem a problémád

2. de fiúként csak felesleges húzásnak gondolnám az egészet részedről.

2014. júl. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
esetleg próbáld meg eladni ez előzőt vagy valamelyik keveset használt ékszered. vagy keress alkalmi munkát, ne azt lássa a pasid hogy nem mentek de nem is teszel semmit hogy mehessetek
2014. júl. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszi, és miért gondolod felesleges húzásnak?
2014. júl. 26. 19:09
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Nekem is ilyen problémám van bikini+top/atléta/póló/trikó és meg van oldva, senki sem fog rajtad röhögni, ennyi.
2014. júl. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Kerida ***** válasza:
100%

Ez olyan lányos kényeskedésnek tűnik, mivel nekik nincsenek ilyen gondjaik vesznek egy gatyát aztán irány a Balcsi!


Szóval ők magas ívben tojják el, hogy hogyan állnak a melleid, meg mi a jó felső, stb. Vegyél valami rongyot azt kész... magyarázhatod nekik, hogy miért kell vastagpántú, jó tartású... de semmi értelme.

2014. júl. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az ok hogy van hova tenni ez igaz sajnos a mai világban! Ezt alá írom! De ha a fiud rá szánja a pénzt a strandra akkor szerinted érdekelni fogja hogy mennyibe kerül a fürdő ruha! Gondolom azért nem egy havi kereset ami neked kell? Szerintem az a plusz 5-10.000 már nem oszt nem szoroz neki
2014. júl. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen, nem oszt-szoroz az a pénz, ha van. De ha nincs, akkor nagyon is számít :/
2014. júl. 26. 19:16
 8/11 anonim ***** válasza:

1. férfiként megértem a problémád

2. nőként leszarnám, mert a fiúk érdekelnének.

2014. júl. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

én megérteném, de akkor is inkább vennék egy fürdőruhát :) és ha utána sem jönnél akkor tudnám, hogy más van a háttérben :)


21F

2014. júl. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszi , de az én méretemben még találni sem könny˝, az áráról meg ne is beszéljünk...

de azt hiszem egy melltartómat vhogy átcsinálom

2014. júl. 26. 19:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!