Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan bánt, ha a párom még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan bánt, ha a párom még alkalmakkor sem lep meg semmivel?

Figyelt kérdés
Én egy csomószor vittem neki pl. apróbb édességeket csak úgy, szülinapi ajándékot is adtam, míg tőle még névnapomra vagy diplomaosztómra se kaptam egy szál virágot, vagy egy tábla csokit se. Alig járunk el valahová, a közel egy év alatt egyszer meghívott moziba és cukrászdába, meg párszor fagyiztunk, erre megkaptam, hogy milyen sokba kerülök neki, és örülne, ha nem neki kéne mindent fizetnie...
2014. júl. 26. 19:46
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Nekem természetesnek tűnt, hogy adjak. Gondoltam nem az az ajándékozós fajta, erre kiderült, hogy pl. munkatársakkal mindig adnak egymásnak valamit.
2014. júl. 26. 21:26
 12/18 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy jártam a barátommal. Soha semmit nem kaptam tőle. Aztán kiderült hogy egy éve már prostikra költi a pénzét. Menekülj tőle amíg így nem jársz te is!
2014. júl. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
az ilyen ember egy bunkó, főleg hogy a szemedre hányja hogy sokba kerülsz neki. szóval jogosan bánt. az még elfogadható lenne ha pl egy két alkalommal anyagi probléma miatt nem adna ajándékot.
2014. júl. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Talán mert az embernek nincs mindig ereje ilyen apróságokon gondolkodni. Ne haragudj , értsd már meg, te nő vagy szeretsz apróságokra figyelni. Mi marhára nem ! Sőt el is felejtjük! Levágod a hajad, kit érdekel? Ki veszi észre? Viszont , ha ki is mondja, hogy sokba kerülsz neki, akkor van baj ! Én költenék rád 2 szer ennyit mondd meg neki ;)
2014. júl. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ti hogy randiztatok? Akkor nem volt ilyen? Vagy megjátszotta magát, vagy nem is ismerkedtetek, mikor kellett volna, csak kalap-kabát, és most síránkozol, hogy milyen, vagy a kérdés kamu! Melyik? :)
2014. aug. 18. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Igazából nem nagyon randiztunk, mindig nála találkoztunk.
2014. aug. 18. 01:15
 17/18 anonim ***** válasza:
Ahha... Akkor az ismerkedés kimaradt! Tetszett a külseje, mi? :) Hát, vess magadra! Ennyi erővel mindenkivel össze lehetne jönni, és utána sírni, hogy miért ilyen...
2014. aug. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Hú, ilyen pasim nekem is volt, aztán kiderült, hogy anyánál landul minden pénze, őt tartja el konkrétan!!

Én meg mindig költöttem rá, ő meg semmit... egyszer meghívott szülinapomra egy 500ft-os gyrosra... és ennyi volt.

Hát nem tartott sokáig...

2014. aug. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!