Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menjek vagy inkább ne?

Figyelt kérdés

Távkapcsolatban élünk a párommal és utoljára 3 hónapja találkoztunk (kérlek erre ne tegyetek megjegyzést). Egy hét múlva találkoznánk (én mennék), de én időközben súlyos depresszió (öngyilkossági kísérletek, nem beszéltem...) miatt elég sokat fogytam, ami nagyon látszódik rajtam. A testem borzalmas lett , ha meglátom magam egyszerűen undorodom magamtól. A melleim nagyon lógnak, az összes bordám kilátszódik, a hasam beesett... Úgy érzem nem tudnék előtte még levetkőzni sem, akárhogyan szeretjük is egymást, és félek még mélyebb lenne a depresszióm, ha így lát, mint most. Menjek hozzá vagy inkább ne?

köszi

22/L



#menni vagy nem menni
2014. júl. 26. 19:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Mitől lettél depis?
2014. júl. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egy tipp: Ha nem mész, akkor csak még rosszabbul fogod magad érezni. Menj el hozzá, meséld el neki a gondjaid, hátha megértő lesz. Valószínűleg szeret, ha távkapcsolatban is fent tudjátok tartani a szerelmet.
2014. júl. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
kérlek erről ne beszéljünk, mert nagyon felzaklat
2014. júl. 26. 20:02
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát ha még ez is felzaklat, akkor mi sajnos nem fogjuk neked megmondani hogy pont jót tenne-e neked ha találkoznátok, vagy pont nem...
2014. júl. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
amikor utoljára voltam nála, akkor is már beszéltünk róla , de aztán "elváltunk" és sokkal rosszabb lett a helyzetem, mert utána már az is bajom volt, h hiányzik.
2014. júl. 26. 20:08
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
jobb lenne, ha keresnél egy szakembert és ő tudna segíteni
2014. júl. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szia. szerintem menj, és ha kérdőre von mond el neki, nyílj meg előtte, ha igazán szeret megérti majd. valamit ezek után kérj segítséget szakembertől, ezt javasolnám, tényleg nem rosszból, nem szégyen az, de csak az kap segítséget aki kéri is, ne féllj megtenni ezt a lépést. sok sikert kívánok :)
2014. júl. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! Tegnap volt egy "hullámom" és olyankor tényleg mindent túlreagálok. Tehát bocsánat a hisztimért! Úgy döntöttünk, h megyek és utána pszichológushoz fogok járni.
2014. júl. 27. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!