Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan bizonyítsam be neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bizonyítsam be neki, hogy tudok éretten gondolkodni ha kell?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel randizgatok és többször is megjegyezte, hogy túl fiatal vagyok, nem olyan a gondolkodásom, még nem is éltem stb. (én 17/L ő 22/F) oké, persze több mindent megélt mint én, biztos, hogy tapasztaltabb stb, de még nem is ismer annyira, hogy tudná milyen a gondolkodás módom. Mit csináljak, hogyan mutathatom meg neki, hogy nem csak egy kis hülye liba vagyok, hanem oda tudom tenni magam és komolyak a szándékaim?
2014. júl. 26. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Küld el, és mond neki, hogy látod elég érett gondolkodásu vagyok, mert olyan fiúval nem járok, aki keresi bennem a hibát.
2014. júl. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele, hogy adjon egy kis időt a megismerésedre, és utána rájön, hogy rosszul gondolja. Ha mégsem jön össze, akkor se csüggedj, legalább megpróbáltad.
2014. júl. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi.
2014. júl. 26. 21:00
 4/5 anonim ***** válasza:

alapból az ilyen beköpései után ne lobbanj fel, nyeld le, légy bölcs és álhatatos, hogyis mondjam. hát az érettség belülről jön és általában abban mutatkozik meg hogy hogy kezeled a dolgokat és a gondokat. légy megfontolt, tervezd meg minden lépésed előre és ne mondj hirtelen haragodban semmit. gondolkodj hideg fejjel és objetktíven. valahogy így :) remélem segítettem 19/f


jahm még annyit, részemről akkor könyvelek el egy lányt gyerekesnek ha: 1azt hiszi magáról hogy ő olyan marha okos meg bölcs és kioktat mindig holott tiszta butaság a látásmódja, 2 ha egyszer ezt mond máskor azt és egyik szavával a másikat cáfolja, 3 ha gyerekesen viselkedik és butaságokat csinál, 4 ha nem felnőtt emberként kezeli a gondokat és a problémákat. asszem kb ennyi most így kapásbol, ezek a fő okok

2014. júl. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolso nagyon koszonom :-)
2014. júl. 27. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!