Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még egy fiúval se voltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még egy fiúval se voltam sehol se nyaralni. Ez gáz hogy 23 évesen idáig se jutottam el senkivel?

Figyelt kérdés
Mindig magamba ünnepeltem a születésnapomat is addigra már soha nem volt fiúm. Még soha senki nem vitt el nyaralni sehova sem. A kapcsolataim 2 hónaposak voltak. Olyan rossz látni hogy mások a facebookra rakják fel a közös nyaralási képeket. Annyira elegem van az egészből. :(
2014. júl. 26. 21:15
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Nem, nem gáz
2014. júl. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Nekem is, ismerkedünk? :)

20F

2014. júl. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Én 22 éves fiú vagyok, most mentem volna először barátnővel nyaralni. De egy hete szakítottunk.xD (ilyenkor lemondani már nem igazán illik, szóval elmegyünk, de ÉRTED.)
2014. júl. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Fiú vagy, vagy lány?
2014. júl. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Majd lesz még alkalmad rá :)

Egyszer minden bekövetkezik...

2014. júl. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Nem tudsz olvasni 4-es?
2014. júl. 26. 21:20
 7/23 A kérdező kommentje:
A szüleim pedig nem visznek el sehova, mert azt mondják pasival kéne mennem. Nem is voltam még a nyáron sehol.
2014. júl. 26. 21:21
 8/23 anonim válasza:
Egyáltalán nem gáz...:) Örülj neki inkább, hogy létezik még ilyen ebben a mai világban, ahol mindenki már fiatalon belemegy abba, aminek nem akkor van az ideje. Légy türelmes, és meg fogod kapni azt, akire vártál:) Ez egy türelem-próba is egyben:)
2014. júl. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
30 éves vagyok,voltak több éves kapcsolataim,és soha egyikkel sem voltam nyaralni.mégsem érzem úgy,hogy ez gáz lenne.majd egyszer biztos megadatik.
2014. júl. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

nem tudom engem sose érdekelt, hogy más mit pakolgat a facebookjára.


Most csak ezért nem fogok elmenni nyaralna akárkivel. Persze poén meg minden. De ezért aztán tényleg ne érezd rosszul magad. Az hogy nem volt kapcsolatod azért esetleg, de Facebook miatt.....

2014. júl. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!