Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még egy fiúval se voltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még egy fiúval se voltam sehol se nyaralni. Ez gáz hogy 23 évesen idáig se jutottam el senkivel?

Figyelt kérdés
Mindig magamba ünnepeltem a születésnapomat is addigra már soha nem volt fiúm. Még soha senki nem vitt el nyaralni sehova sem. A kapcsolataim 2 hónaposak voltak. Olyan rossz látni hogy mások a facebookra rakják fel a közös nyaralási képeket. Annyira elegem van az egészből. :(
2014. júl. 26. 21:15
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
Nem a nyaralásra gondoltam, mint rossz dolog, csak nem ennyire fiatalon van ennek az ideje:) 21:21-es vagyok
2014. júl. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Tavaly egyedül mentem nyaralni. Isteni! Próbáld ki!


33/F

2014. júl. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Miért nincs itt az ideje?
2014. júl. 26. 21:25
 14/23 anonim ***** válasza:
Én elviszlek a fonyódi nyaralómba két hétre, de minden nap dugunk, jó lesz?
2014. júl. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Amióta kiposztoltam FBra a péniszem, az ismerőseim már tudják hol a helyük, és nem posztolnak halandó nyaralásaikról képeket, melyek eltörpülnek igazságos falloszom alatt.
2014. júl. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:

Én a múltra írtam h ne sajnáld, hogy eddig nem volt rá alkalmad, mert a fiatal kapcsolatokkal nem értek egyet. Nem ebben az életkorban van ennek az ideje, amikor még az adott embernek a személyisége, életcéljai alakulóban vannak, és egy kapcsolat ezt túlságosan is befolyásolja, és nem egyéni, személyes döntés lesz az adott illető részéről feltétlenül.

Különben nem a nyaralással van baj, hanem a kapcsolattal, ahogy ez már kiderülhetett az idáig írtakból:)

Fel a fejjel, és ha még várni kell, várj, de ne menj bele csak azért egy kapcsolatba, mert már nagyon hiányzik valaki, akivel megoszthatod magadat.. Ismerek személyesen is olyat, aki emiatt rontotta el a házasságát...

2014. júl. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

23 évesen nincs mindenkinek annyi pénze, hogy csak úgy másokat nyaralgatni vigyen. Édes jó istenem...

'Soha senki nem vitt még el nyaralni, most már semmit sem ér az életem, nyafnyafnyaf'.

Ne legyél már ennyire szánalom.

2014. júl. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
A 16-os érti hogy mire írtam ki a kérdésem.
2014. júl. 26. 21:42
 19/23 anonim válasza:
A 16-os az az a 8-assal és a 11-essel egyezik:D vagyis én írtam a korábbiakat is:)
2014. júl. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Én 23 évesen szintén nem voltam még barátnővel nyaralni. Egy barátnőm volt csak de 2 hónapig.

Se szilveszterkor, se karácsonykor, se szülinapomkor nem volt barátnőm.

2014. júl. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!