Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az igaz hogy a lányok átlagosa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz hogy a lányok átlagosan butábbak mint a fiúk? Példa a sakkban (ami szimplán elmejáték) külön ffi és női bajnokság van. És ez a párkapcsolatok terén hogyan jelentkezik?

Figyelt kérdés
2014. júl. 27. 17:48
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
25%

A nő gyűlölésben nincs is semmi rossz, egész addig amíg nem olyan hülye valaki hogy magára veszi, a nők nagy átlagban manipulatív, moráltalan, passzív agresszív hulladékok, akiknek nem is tudom milyen korukban de kioperálnak minden részt az agyukból amivel képesek lennének úgy döntést hozni hogy az ne emocionális baromság legyen, ez szimplán így van.


A tumblr-ön meg az internet feministák gyűlölik a férfiakat mert nagy részük homály tahó, begyöpösödött állat, akik leélnek egy egész életet azért hogy a halálos ágyukon minél több nővel tudjanak eldicsekedni, mert még 80 évesen se jutnak túl azon hogy az élet nem a kakaskodásról szól, és akármilyen kövérek a tumblr-ösök halál igazuk van, mégse veszem a személyem elleni sértésnek, ez a különbség köztem meg a nők között akiket most már csak a sportszerűség kedvéért is folyamatosan köpködök, és akik emiatt nagyon mérgesek lesznek.


És nem vagyok méregzsák se, zenét hallgattok olyan nyugodtan mint még soha.

És jó hogy írtad hogy nem beszélsz velem, így az utolsó szó jogán akkor kijelenthetem hogy a vitát további érv hiányában megnyertem, köszöntem, pá! hmm

2014. júl. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
53%
:D Te beteg vagy :D De jó érzés, hogy nem kell szóba állnom a Pálinkafa-fajta lényekkel :D
2014. júl. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
57%
Az olyan emberek, mint Pálinkafa, tulajdonképpen a frusztrációjukat és sikertelenségüket kiadva szórakoztatnak minket. Minden köpködésnél hátradőlök és élvezem a műsort.
2014. júl. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ő csak egy troll, méghozzá egy tiszteletre méltó, tehetséges fajta. :D
2014. júl. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
53%
Neked tiszteletre méltó a malacvisítása? Jajj...
2014. júl. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
54%

A Pálinkafa legalább nem olyan gyépés hogy másra vetítse ki a saját szánalmas körülményeit, és az egészet megspékelje egy kis argumentum ad hominem-mel amivel a vitázó fél minden alkalommal beismeri hogy ő igazából egy égbekiáltó kretén akinek nincs mit mondania hmm


Egyébként van munkám, egyedül élek, van pénzem a malacba tartom mert paranoiás vagyok és félek tőle hogy ha tönkre megy a bank akkor befagyasztják a számlámat, hol van itt a sikertelenség?

2014. júl. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
57%

Pálinkafának csak annyit mondanék, hogy:

A gyűlölet a buta ember ismérve. :)

2014. júl. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
Ott, hogy egyedül élsz.
2014. júl. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
Persze, hogy tiszteletre méltó, mert nagyot alkot, jól összefogalmazza a h_ülyeségeket, és eléri a célját, ami nem más, mint a megbotránkoztatás, idegesítés. :D Jó szórakozás lehet, mivel be is veszitek, hogy komolyan gondolja, amit leír.
2014. júl. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
Persze, hogy komolyan gondolja, hiszen trash az egész lénye.
2014. júl. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!