Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő kell egy fiú és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő kell egy fiú és egy lány között egy párkapcsolat kialakulására?

Figyelt kérdés

Vagy ez egyén függő?

Lehet, hogy az már az első találkozáskor kialakul az első pillantásra, egy mosoly vagy egy bók után, de lehet, hogy napok, hetek, hónapok kellenek az érzéki kapcsolat kialakulására?


2014. júl. 27. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Emberen múlik, van aki szerelembe esik azonnal, van aki soha életében.


Én mondjuk azt vallom ha nem alakul ki azonnal aki semmi értelme erőltetni.

2014. júl. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elmondom a történetem.Interneten, egy játékos oldalon ismerkedtem meg egy sráccal. Barátok lettünk. Mindenki tudta rajtunk kívül, hogy ez már több mint barátság. Mi később vallottuk be. Izzot köztünk a levegő még neten keresztül is. Telefon, skype, fészbuk. Bele szerettünk egymásba. Eljött a személyes találkozás. Akkor se változott semmi. Izzott a levegő köztünk akkor is. Ennek 2 éve. Augusztus 1.je lesz a 2 éves évforduló.
2014. júl. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát ez amúgy nagyon fura, mert én mindig az mondom, hogy az "első látásra" az igazi, viszont már kétszer is történt olyan, hogy egy adott személy csak hónapokkal később tetszett meg, és akkor meg a fejemhez csapva kérdeztem magamtól, hogy eddig miért nem vettem észre?


Ja, amúgy én most a vonzalomról beszélek, nem a párkapcsolatról. Szerintem először két embernek meg kell ismernie egymást ahhoz, hogy aztán szerelmesek legyenek és elkezdjenek járni. Szerintem nem elég a fellángolás, előbb mondjuk össze kéne barátkozni, vagy jobban megismerni egymást és nem elsietni.

Lehet, hogy ki fogsz nevetni, de szerintem minimum negyedév kell ahhoz, hogy valakit megismerjünk és szerelmesek legyünk bele, ergó elkezdjünk egy párkapcsolatot.

2014. júl. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
az, hogy szerelmesek legyünk az szerintem se alakul(hat) ki az első találkozáskor. viszont a vonzalom már az első találkozás alkalmával, az első pillanatban kialakulhat. vagy a szimpátia is kialakulhat abban a pillanatban amikor elsőre találkozunk. nem?
2014. júl. 27. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!