Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek is fájna, ha senki se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is fájna, ha senki se tartana igazán szépnek?

Figyelt kérdés
Eddig senki sem tartott szépnek. Max átlagosnak. Még a barátnőim se mondták soha, hogy szép vagyok. Nőként ez nagyon rossz érzés, mert szerintem ennél többet nem tudnék kihozni magamból. Igazából nem is nagyon akarnak megismerni az emberek, ezt sem értem.

2014. júl. 27. 20:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Fáj de ez van. Nem tudok vele mit csinálni.

Érthetõ, hogy nem látnak szépnek mert elég torz fejem van. Sokáig ez fel se tûnt nekem csak amikor láttam egy fényképet magamról.

2014. júl. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Hogyan jellemeznéd magad külsőre?
2014. júl. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ha valaki valamikor szeretni fog, szépnek is fog tartani! Az pedig, hogy szeret -e, főként nem attól függ majd, milyen a külsőd. A legtöbb ember számára csúnya is lehet valakinek gyönyörű, hidd el!
2014. júl. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Csúnya. Még a szüleim szerint is. Olyan, akihez nem menne oda a radai rosseb se.
2014. júl. 27. 21:00
 15/18 Kerida ***** válasza:

Hát én sem vagyok sikeres a kalsszikus értelmeben... mellettem is elmennek a férfiak az utcán és keresztűl néznak rajtam.

De mikor az érzelmi és értelmi intelligenciámmal brillírozhatok akkor viszont nagyon is oda szokta jönni hozzám még akkor is, ha van nálam sokkal csinosabb is látóhatáron!


Nem szabad feladni! Neked másban kell erősnek lenned! Kiemelkedőnek lenned! És hidd el észre fognak venni!

2014. júl. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ez aztán a jellemzés... magasság, testsúly, szemed-hajad, arcod formája, pattanásos-e vagy-e, stb, stb...
2014. júl. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én egy idő után hozzászoktam, igaz a közeli ismerősök udvariasságból aranyosnak neveznek, mert mindig mosolygok, de tény, hogy a pasik röhögve elkerülnek.
2014. júl. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
hát kérdező, akkor te tudod milyen érzés ilyen fiúnak lenni, mert kb. ugyanaz, minden csaj rondának tart, nem akarnak ismerkendi sem velem, de aki eddig megismert és nem látta a külsőm eléggé megkedvelt, azóta tuodm, hogy milyen beteges, felszínes világban élünk, minden a külsőn múlik, ha helyes lennék tudom, hogy nekem is jutott volna már egy szép, kedves barátnő
2014. júl. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!