Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Hogyan tovább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogyan tovább szerintetek?

Figyelt kérdés

Majdnem három éve vagyok együtt a barátommal...Én most 23 éves vagyok, és millió okunk van a szakításra...de úgy fáj, hogy azt nem tudom elmondani. Igazából, az elejétől halálra ítéltük magunkat, azzal, hogy leszögeztük, hogy ő az egyetem befejezése után minimum Angliáig meg sem fog állni (mivel úgy gondolja, jogosan, hogy ott jobban értékelik majd a munkáját, és sokkal többre viheti), én meg, az én szakmámat mivel leginkább csak itt gyakorolhatom, így nincs más, minthogy elváljanak az útjaink. A három év lassan letelt, és még mindig együtt vagyunk, és borzasztóan szenvedünk az elválás miatt, bár még pár hónapba belekerül amíg végleg el tud ő menni. Ez, hogy így álltunk hozzá a kapcsolatunkhoz, ez meghatározott sok mindent...nem vettük egymást komolyan...és rengetegszer egymás fejéhez vágtuk, hogy "úgy sincs semmi értelme ennek a kapcsolatnak"... Tudom, hogy a megcsalás nem fér bele, de ezzel az "úgy sincs semmi értelmünk"...ezzel az ürüggyel mindkettőnknek megvoltak a magunk ügyei... Tényleg akadályoztuk egymást abban, hogy egyénileg is boldogok lehessünk... Ha valami személyes öröme volt neki, én voltam irigy, fordítva meg ő. Nem akartuk egymást boldognak látni egyénileg... Rengeteget veszekedtünk, még versengtünk is egymással...próbáltuk manipulálni egymást... Ettől függetlenül, csak a magam nevében beszélhetek, de ő nekem mindig egy támasz volt (és csak remélni tudom, hogy én is neki). Szerettem, és tudom, hogy ő is szeretett, de egyszerűen megőrjített a fájdalom, hogy egyre csak közeledik a nap, amikor elveszítem.

Most persze már látom a hibákat, és tudom, hogy csak meghosszabítanánk, legfeljebb kicsit elhalasztanánk a szenvedést, ha még folytatnánk ameddig csak lehet... Nem tudom...érdemes?? Most komolyan nem tudom elképzelni a nélküle való élést... Minden ráemlékeztet...

A kapcsolatunk rendkívül sajátos volt...nem lehetett szabad, legalábbis nem a nagy nyilvánosság előtt...ez is csak ártott természetesen... Viszont vele, bizonyos szempontból eszméletlenül szabadnak éreztem magam, máskor meg bezárva...mert tudtam, hogy elveszítem, és vele a boldogságomat is...amit most nem tudom elképzelni, hogy valaha is visszanyernék...

Gondolkozok azon, hogy elmenjek, vhova, messzire...hogy találjak valamiféle lelki békét, hogy fogadjam el magam, így egyedül is...találjak boldogságot nélküle is...de hova menjek szerintetek?? Mint mondtam, itt most minden csak rá emlékeztet... Pedig most nekem is lesz egy nagyon fontos (legalábbis eddig fontosnak tartott) vizsgám, ami ha sikerülhetne, lehetne egy szuper állásom...de már az sem érne semmit nélküle...


2014. júl. 27. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Szóval egy Love story, aztán Rómeó szakít Júliával, és vége az életüknek nincs már remény, nem élet az életed ha nem vele élheted....és akkor a valóságba!

Az élet menni fog tovább, te esetedben úgy szokott zajlani, hogy brühühü brühühü, aztán nézegeted a képeit meg nyálas zenéket hallgatsz ami arról szól h de pocsék nélküle...pfffff....aztán egy nap felébredsz és kénytelen leszel dolgozni és rájössz hogy az élet nem egy tündérmese és nem csak a szerelemről szól.

2014. júl. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Könyörtelen, faragatlan de mégis van valóság tartalma annak amit az első hozzá szóló mond! Ok ha ti ezt el könyveltétek hogy külön mentek akkor viszont ne húzd már le magad! Mi van? El megy és az életnek menni kell tovább! Nem bírod nélküle? És ő hogy áll ehhez? Fogd magad szerezz annyi pénzt hogy egy hónapig ki húzd amíg munkát szállást találtok odakint és mehet tovább együtt!
2014. júl. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, tényleg igazatok van mindkettőtöknek :)

Annyi a gond az elhúzással...hogy tényleg komoly terveim voltak az egyetemmel amivel, tényleg nagyon komolyan megszenvedtem...viszont, sokra vele csak itt vihetném...és ő végig mellettem állt, és kért mindig is arra, hogy ne hagyjak itt mindent miatta, és menjek el vele, mert nem szeretné, mivel ő sem tudna lemondani az ő terveiről a kapcsolatunk miatt, bármennyire is szeret... Ő egy rendkívül céltudatos egyén, és megértem, mégha fáj is... Kedves első kommentelő, köszönöm a nyers őszinteséged, tökéletesen igazad van :))

2014. júl. 27. 22:23
 4/4 anonim ***** válasza:
igen tudom h nyers vagyok....de próbálok őszinte lenni még ha fájó is :)
2014. júl. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!