Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekelne a véleményetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A most szóban forgó téma a fiatalkori kapcsolat lesz. Én azt vettem észre, hogy ez így működik természetesen tisztelet a kivételnek. Konkrét célom nincs ezzel, csak érdekel ti mit gondoltok erről.

Sokak szerint egy kapcsolat annyiból áll, hogy az első napon már egymásnak esnek aztán már haladnának/haladnak tovább. Az ismerkedés része pedig annyiból áll, hogy folyamatosan küldözgetjük a szivecskéket a mi kis "életünknek" akit pár napja ismertünk meg. Sok embert ismerek akiknek így kezdődött aztán pár hét múlva vége is lett a szokásos elmondjuk egymást mindennek dologgal. Tényleg így működik manapság? Én nem tudnám így csinálni és nem azért mert szégyellem vagy nem vagyok képes rá, de szerintem nem így működik egy igazi kapcsolat és nevetségesnek tartom, vagy nem is ez a jó szó rá inkább komolytalannak. Nekem fontos az hogy mit gondol a másik, hogy megismerjem jól és egymást ne csak egy "eldobható" dolognak tartsuk, mert akárhogy is ez az igazság egyik után másnap jön a másik. Én amellett vagyok, hogy a legjobb, erős kapcsolat egy barátságból vagy legalább valami ismeretségből alakul ki. Tömören ennyit akartam leírni, beszélhetnék erről bővebben, jobban belemenni ebbe a témába, de a lényeget elmondtam. Az érdekel mit gondoltok erről és kihagsúlyozom itt most csak a fiatalkori kapcsolatokról beszéltem. Javítsatok ki ha én látom rosszul, és írjátok le a véleményeteket is. Írjatok kort is ha kérhetem. 



2014. júl. 25. 18:54
 1/9 anonim ***** válasza:
nyihaha 22/F
2014. júl. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A mai fiatalok már csak ilyenek
2014. júl. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 t_GaRami_a ***** válasza:
Totál egyetértek haver. A facebookon történő "nyáladzástól" hányingerem van. 14 évesek posztolgatnak ilyeneket, hogy "jajj de szeretlek" és alá jön, hogy "én jobban", közben fel sem fogják, mi az a szeretet és dobálóznak azzal, hogy "életem értelme", ez a legalja és mindezt még csak nem is privátban művelik. Aztán jön itt a kérdés, hogy mit vegyek a 14 éves "pasimnak", mert nem is ismeri igazán. Szánalmas pfff...
2014. júl. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek az előttem valaszoloval én azért lettem fiús lány mert egyszerűen kifordult a belem a sok lányos nyafogástol, hogy jaj elhagyott a pasim pedig már 3 hónapos a voltunk, meg hehehe a pasim 3x is megbukik es meg mindig 9.-és egy szakmunkas kepzobe ( nem akarom készülni azokat akik oda járna egyszerűen a lusta bunkó embereket nem bírom akikkel ezek a lányok össze jönnek) . Szégyellem magam amiért ez így nyilvánul meg bennem de én inkább várok kicsit a szőke herceg re mint hogy osszejoljek egy ilyennel
2014. júl. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem akarom lenezni bocsanat és csak nyugodtan pontozzatok le
2014. júl. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egyetértek veled kérdező.

Én úgy vagyok vele, hogy kompenzálok. Nincs párkapcsolatom, nem is volt soha komoly (csak gyerek szerelem még 3.-ban), így kapcsolat, szociális élet helyett tanulok, abból próbálok elérni valamit.


Szerintem a GYK-n, kik erre a kérdésre válaszolni fognak, 90%-ban egyet fognak érteni veled, mert akik ilyen szívecskéket küldözgetnek egymásnak, azok nem járnak errefelé.


Még annyit, hogy kérdező, fiú vagy vagy lány?


16/f

2014. júl. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok
2014. júl. 27. 21:52
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne és szerintem se nagyon járnak mert szerintük ez tok szánalmas szerintem még ők azok 4-es voltam
2014. júl. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tetszik ez a kérdés a fenébe h nem én tettem fel 4#
2014. júl. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!