Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eltűrhető egy párkapcsolatban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltűrhető egy párkapcsolatban, ha a párom értékes holmikat zúz szét?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel múltkor vitatkoztunk. Kétszer is mondtam, hogy ne dobálózzon, de a végén csak repült a 140 ezer forintos tablet. Nem ő dolgozott meg érte (hálistennek nem is én) nem nagy a kár, mert olcsó rá az üveg, de teljesen tönkre is tehette volna.

A telefonját is gyakran dobálja de az bírja a strapát.


2014. júl. 27. 23:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
62%
Kötözd le és erőszakold meg.
2014. júl. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. júl. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
nem tűrhető aki idegbeteg az szedjen gyógyszert. miért hagyod?
2014. júl. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ha Ő dolgozott meg érte akkor mindegy,ha neked okoz vagyoni kárt akkor hagyd el vagy még jelentsed is fel...... :D
2014. júl. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én arra azért kíváncsi lennék, hogy min veszekedtetek. Lehet, hogy a tabletta (direkt irom, nyugalom!) még kevés is volt...
2014. júl. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
nem, mert hülye.
2014. júl. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Hogy neked tűrhető-e, azt neked kell tudni.


Én annyit tudok mondani, hogy 1) nő létemre nem viselkedtem soha így, a legkomolyabb konfliktushelyzetekben sem, 2) a Párom soha nem tűrne el tőlem ilyen viselkedést 3) ha mégis megpróbálnék ilyet tenni, és ő ezt tolerálná, akkor - és ezt teljesen őszintén mondom - nem igazán tudnék férfiként tekinteni rá.

2014. júl. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Lány vagyok, és volt egy ilyen párom. Lehurrogtam érte, aztán meg szakítottam vele. Rossz szemmel nézem az ilyesmit.
2014. júl. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Az, hogy a saját dolgait nem tartja tiszteletben, az az õ dolga, de mások tulajdonát nem verjük szét, semmilyen indokkal, te jesen mindeby hogy ki dolgozott meg érte. Mi lesz a következõ lépés? Pofozkodik, verekedik,?

Ilyet normális ember nem csinál.

2014. júl. 28. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Jézusom mik vannak. Szerintem beszélgess el vele, csak előtte kötözd le vagy valami. Mi van ha egyszer valami olyat vág tönkre amiért éveket dolgoztál és még a javítása is milliókba kerül? (Pl.: kocsi)
2014. júl. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!