Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eltűrhető egy párkapcsolatban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltűrhető egy párkapcsolatban, ha a párom értékes holmikat zúz szét?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel múltkor vitatkoztunk. Kétszer is mondtam, hogy ne dobálózzon, de a végén csak repült a 140 ezer forintos tablet. Nem ő dolgozott meg érte (hálistennek nem is én) nem nagy a kár, mert olcsó rá az üveg, de teljesen tönkre is tehette volna.

A telefonját is gyakran dobálja de az bírja a strapát.


2014. júl. 27. 23:30
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

pofozkodás, verekedés is szokott lenni és őszíntén bevallom mivel férfiként általában csak lefogom, vagy nyugtatom, nem ütök vissza, védekezni se nagyon lehet. Bár 1x kétszer ellöktem magamtól. Szóval ez sem távoli neki.


Viszont általában a szakításról való beszélgetésnél jönnek elő ezek a rohamai másnál nem. De én se tolerálnám. Már rég rácsaptam volna az ajtót, csak ugye együtt lakunk, így nehezebb. Ha neki ez így jó....

2014. júl. 28. 10:18
 12/15 anonim ***** válasza:

Gondolom, a történtek után sűrű bocsánatkérések közepette elvitte a tabletedet megjavíttatni a saját pénzén.


De itt szerintem nem kizárólag, és nem is elsősorban az indulatkitörései során okozott anyagi kárról van szó, hanem arról, hogy mennyire van rendben idegileg, pszichésen, és mennyire képes, illetve hajlandó a normális konfliktuskezelésre.


És nem utolsó sorban arról, hogy minek néz téged: férfinak, vagy egy papucsnak, akivel bármit megtehet.


Nem tudom, mennyi idős, de tedd fel magadnak a kérdést, hogy ha mondjuk a munkahelyén vagy a suliban durranna el az agya valami miatt, akkor ugyanezt megtenné-e, meg merné-e tenni egy kollégája vagy bárki más tabletjével, telefonjával stb.


Mert ha igen, akkor szerintem valamifajta terápiára, pszichés kezelésre szorul, ha meg nem, abból neked lenne érdemes levonni a következtetést a kapcsolatotokra nézve.

2014. júl. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Most olvastam, amit időközben a 11. hozzászólásodban írtál.


"Ha neki ez így jó...."


Ő meg gondolom úgy gondolkozik, hogy "ha ez neki így jó".


De a te életed, neked kell tudnod, hogy ha ezeket eltűröd tőle, akkor hol húzod majd meg a határt.

2014. júl. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Nála lakom, így egyrészt van egy párom, másrészt havonta 50 ezer forintot spórolok a lakbéren. Nekem ez megér annyit, hogy kicsit toleránsabb legyek.


Ez szerintem mindkettőnknek jobb így, mert több pénzt tudunk magunkra, egymásra költeni, nyaralni, stb. Ami általában jó, csak most egy nehéz időszakon megyünk keresztül, mert egy apró felújítást meg kellett csinálnunk.


Ha csak azért tart maga mellett, hogy ezt megcsináljam neki, az ő dolga, én nem fizetek többet itt mint egy albérletnél, sőt. Ha meg nem, akkor úgyis minden rendben lesz.


Elmehetnék albérletbe, de akkor a belemet is fizetném. Az meg, hogy papucsnak néz-e szerintem nem ezen múlik. Más cuccát nem szokta összetörni... bár a múltkor rálépett a gépemre és az is tönkrement, de az nem dühkitörés csak figyelmetlenség volt.

2014. júl. 28. 10:29
 15/15 A kérdező kommentje:

Ráadásul jelenleg ő tart el, mert nincs munkám és a továbbképzés amire járok és az állam is támogatja egy jelentős összeggel, októberben fog elindulni.


Szóval ez átgondolandó, hogy emellett ki a papucs, ki van kihasználva, stb. De ha most rácsuknám az ajtót, mehetnék jó nagyot szopni.

2014. júl. 28. 10:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!